2017’ye Özel Borç Transfer Kredisi İçin Acele Edin

Kredi taksitlerinizi ödemekte zorlanıyorsanız ya da kredi kartı borçlarınız sizi yorduysa Burgan Bank Borç Transfer Kredisi tam da size göre.. Yeni yılda borçlarından uzakta, maddi olarak rahatlamış, huzurlu günler geçirmek isteyenler Burganbank Borç Transfer Kredisi  ile bu hayallerini anında gerçekleştirebiliyorlar.. Burganbank tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödüyor, uzun vadelerle taksitlerinizi küçültüyor, ödemelerinizi rahatlatıyor…

.

Hangi bankaya ne kadar kredi borcunuz olduğunun önemi yok.. Kaç farklı kredi kartına ne kadar kredi kartı borcunuz olduğunun da önemi yok.. Tek yapmanız gereken Burganbank Borç Transfer Kredisi ile tüm borçlarınızı Burganbank‘a transfer etmek istediğinizi belirtmek.. Burganbank sizin adınıza tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyerek toplam tutarı 48 aya kadar taksitlendiriyor, borcunuzu uzun vadelere yayarak kredi taksitlerinizi küçültüyor ve ödemelerinizi rahatlatıyor..

.

Kredi kartı ekstrelerinizin tamamını ödeyemiyor, asgari ödeme tutarını ödeyerek borçlarınızı sürekli erteliyor musunuz? Peki bu yöntemle aylık ne kadar faiz ödediğinizin farkında mısınız? Ya borcunuzun tamamını ödemediğiniz için her ay Findeks Kredi Notu‘nuzun biraz daha düştüğünü biliyor musunuz? İşte Burganbank Borç Transfer Kredisi sizi bu dertten kurtarıyor ve tüm kredi kartı borçlarınızı anında kapatıyor. Toplam kredi kartlarınıza olan borçlarınızı da kredilendirerek 48 aya kadar istediğiniz vadede ödemenize imkan sağlıyor…

.

Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerinizin taksitlerini ödemekte zorlanıyor musunuz? Bir kredinizi ödemekte zorlanıp bir ikincisini, sonra üçüncüsünü mü kullandınız? Kredi taksitlerinizi gecikmeli olarak mı ödüyorsunuz? Peki bu gecikmeli ödemeleriniz için aylık ne kadar faiz ve gecikme ücreti bedeli ödediğinizi biliyor musunuz? Tüm taksitlerinizi bu şekilde gecikmeli ödemeniz halinde fazladan ne kadar ödeme yapacağınızı ve kredi notunuzu ne kadar düşüreceğini biliyor musunuz? Düşen kredi notlarınız nedeni ile belki uzun yıllar tekrar kredi kullanamayacağınızı da ayrıca belirtmemize gerek yoktur…

.

Tüm bu sorunlarınıza en kolay çözümü Burganbank, Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile sunuyor. Burganbank’ın 3 ay geçerli olacak Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile ayda 323 TL taksit ödeyerek toplam 10.000 TL’lik kredi ya da kredi kartı borcunuzu ödeyebiliyorsunuz.

.

Burganbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Burganbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Borç Transfer Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gelen Aramalar: 2017 borç transfer kredisi,2017 banka borc,borç transfer kredisi 2017,burganbank 2017 kredi borc transferi

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2017’ye Özel Borç Transfer Kredisi İçin Acele Edin (25 Yorum)

 1. 3 bankaya borcum var ikisi avukatlık birine emekli maaşım yatıyor toplam18 bin tl borcum var nasıl yardımcı olursunuz

 2. Ben üç adet kredi kartımı yapılandırdim. Hepsini bir araya toplayabilirmiyim.

 3. Merhaba Hülya Hanım;

  Burganbank’ın pek çok ilde şubesi bulunmaktadır. İlinizde bulunan Burganbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Kredi Borç transferi için gelir durumunuz aylık taksitlerinizi karşılayabilecek durumda olması ve kredi notunuzun yeterli düzeyde olması gerekiyor.

 4. Merhaba Musa Bey;

  Daha önce yapılandırma yaptığınız kredi kartı borçlarınızı maalesef transfer edemiyorsunuz. Ancak yapılandırmayı ilgili banka kredilendirerek yapmışsa (bu bankaların uygulamalarına göre değişebilmektedir) o zaman Borç Transferi yapabilirsiniz.

 5. Merhaba Hakkı Çakmak;

  Avukatlık olan yani icra dosyası açılmış kredi borçları maalesef Borç Transferi yapılarak kredilendirilemiyor. Kredi Borç Transferi imkanı borçlarınızdaki gecikmeler başladığında avukata gitmeden değerlendirilmeli ve zaman kaybetmeden borçlar transfer edilmelidir.

 6. Bende şirketimin kredi ve kredi kartı borclarını uzun vadeye yaymak istiyorum

 7. Kredi notu düzgün olsa zaten her banka nerdeyse veriyor önemli olan kredi notu bozukken sizin yardımcı olmanız gerekir diye düşünüyorum

 8. 68000 kredi borcum var,4,500 tl maas aliom.15000kredi karti borcum var bana 80.000 yada. 15000 tl verir misiniz?puanim1150 sikintim yok. 30.000tl degerinde arabam var kendi ustumde. Satmak iatemiom.tesekkurler

 9. Merhaba Erkan;

  Avukatlık olanlar bu krediden faydalanabilir mi şeklindeki sorunuz yeterince açık değil.. Banka borçlarınız nedeni ile mi yoksa diğer ticari faaliyetleriniz nedeni ile mi avukatlık oldunuz acaba? Ayrıca ne zaman avukatlık olduğunuz konusunda da bizlere cevap yazabilirseniz durumunuzu değerlendirip sizleri detaylıca bilgilendireceğiz.

 10. Merhaba Aykut;

  Öncelikle kredi notunuzu ne zaman sorguladınız? 2017 ile birlikte kredi notları güncellendi ve yeniden sorgulama yaparsanız notunuz değişmiş olabilir.. Güncel kredi notunuzu öğrenmek için Güncel Kredi Notunuzu Öğrenin – 2017 başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

  1150 olan kredi notunuzun güncel olduğunu varsayarsak kredi notunuz “kredi kullanabilir” seviyesinin tabanında yer alıyor.. Bu nedenle kredi başvurunuzu yaparken 80.000 TL için değil 15.000 TL’lik kredi kartı borçlarınız için kredi başvurusu yapmanızı öneririz.

 11. Merhaba Celal Can;

  Sitemizdeki yazılarımızda ziyaretçilerimizi kampanyalar hakkında bilgilendirmek amacını taşıyoruz. Bu nedenle de yazı altına yorum yazarak maalesef kredi başvurusu yapamazsınız. Sitemizdeki yazılarda bulunuyorsa kredi başvuru linklerinden yoksa ilgili bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 12. Merhaba Recep Aksu;

  Sitemizdeki yazılarımızda ziyaretçilerimizi kampanyalar hakkında bilgilendirmek amacını taşıyoruz. Bu nedenle de yazı altına yorum yazarak maalesef kredi başvurusu yapamazsınız. Sitemizdeki yazılarda bulunuyorsa kredi başvuru linklerinden yoksa ilgili bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 13. Merhaba ben ihtiyac kredisi istiyorum ama avukatlik oldum 2 sene once kapattim vr borcum yok bankalara ama kredi karti falan kullanmiyorum nasil yardimci olursunuz

 14. Merhaba Cemil;

  Burganbank şimdilik Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla ve Samsun illerinde faaliyet göstermektedir.

 15. Merhaba Hasan Özkan;

  2017 ‘deki güncel kredi notunuzu öğrenip bize yazabilirseniz size daha isabetli önerilerde bulunabiliriz.

 16. 2bankaya toplam otuzmilyar borcumvar benim borcu kac taksite bolersiniz

 17. Merhaba Şükrü Susam;

  Bankalardan kredileriniz için yapılandırma yaparsanız kredinizi 72 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Ancak Borç Transfer Kredisi kullanarak borçlarınızı kapatmak isterseniz 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

 18. Banka borçlarımı bir araya toplamak istiyorum tel.5324812324 aylık gelirim belgelenebilir.4000

 19. Merhaba Ayhan Karameşe;

  Bize ne kadar kredi kullanmak istediğinizi ve şu anki kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 20. Kredi notum 1188 ya
  Yaklaşık 20000 borcum var 28 aydır kesintisiz ssk var 2000 lira bodrom çıkarmı kredi