50000 TL Krediyi Hemen Al, 48 Ay Taksitle Öde

Ziraat Bankası da artık İhtiyaç ve Tüketici Kredileri‘ni 48 aya varan vadelerle kullandırmaya başladı. Ziraat Bankası‘nın her ihtiyacınız için kredi kullanabileceğiniz yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda ayda 308 TL ödeyerek 10.000 Lira, ayda 770 TL ödeyerek 25.000 Lira ya da ayda 1541 TL ödeyerek 50.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz…

.

Ziraat Bankası sizin durumunuza bağlı olarak kampanya kapsamında 150.000 Lira’ya kadar kredi kullanma imkanı sağlarken tüm vade ve tutarlarda aylık % 1,44 faiz oranı uyguluyor. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 3 aydan 48 aya kadar taksit seçeneğini tercih edebiliyor, kendi gelirinize göre kredinizin geri ödemelerini zorlanmadan ve daha düşük taksitlerle gerçekleştirebiliyorsunuz.

.

İhtiyacınız ister yapacağınız ev tadilatı olsun, ister çocuğunuzun okul masrafları olsun isterseniz de daha önceden birikmiş borçlarınızı ödemek olsun.. Ne için nakite ihtiyaç duyduğunuzun bir önemi olmadan anında kredi kullanabileceğiniz Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası için başvurularınızı internet üzerinden de yapabiliyorsunuz.

.

Ziraat Bankası‘nın 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Ziraat Bankası Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gelen Aramalar: ziraatbank 50000,www hemen kredi co/b/x4z9pyy,www hemen kredi co b PGK3m,ihtiyaç kredisi ziraat bankası,Hemen kredileri,hemen kredi al,engeli araba kiredisi 48 raporuyla alabilirimi48 ayı vadesi,bankadan kredi alamayanlara kredi ihtiyacı,akbank hemen kredi al,50000 tl ihtiyaç kredisi ziraat bankası

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın