Kredi Borcu Olanlar Dikkat !!! Af Geldi !!!

Daha önce kredi kullanmış olan ancak kredi borcunu ödeyemeyen ya da şu an eski kullandığı kredileri ödemekte güçlük çekenlere çok önemli bir müjde geldi.. Artık eski kredi borçlarınızı 72 aya kadar yeniden yapılandırabilecek, yüksek faiz yükünden ve kötü kredi sicilinden kurtularak uzun vadede borçlarınızı zorlanmadan ödeyebileceksiniz.

.

Son Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında alınan kararlar gün yüzüne çıkarken bu kararla kredi borcu olanlara da çok önemli bir müjde geldi. Kullanmış olduğu kredileri ödeyemeyen ya da kredi taksitlerini ödemekte güçlük çeken herkes tüm kredi borçlarını 72 aya kadar yeniden yapılandırabilecekler. Böylece kredi taksitlerinin sayısı artarak aylık ödeyeceğiniz miktar düşecek, kredi ödemeleriniz de kolaylaşacak..

.

Aynı kararlarla kredi borçlularının yanı sıra kredi kartı borçlularının da tüm gecikmiş borçlarını 72 aya kadar yapılandırma imkanı sağlanırken, konut kredileri için de daha yüksek oranda kredilendirme olanağı getirildi. Daha önce yeni bir ev satın almak isteyen bir vatandaş satın alacağı evin bedelinin yüze 75 ‘ine kadar kredi kullanabiliyordu. Bu oran yeni kararlarla % 80 olarak yeniden belirlendi ve bankaların daha yüksek oranlarda kredi kullandırabilmesinin önü açıldı.

.

Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında Finans Kurumlarına ilişkin kolaylaştırıcı pek çok kararın yanında en çok dikkat çeken Tüketici Kredisi vadelerinin 36 aydan 48 aya çıkarılması oldu.. Bu kararların ardından bankaların 48 ay taksitle İhtiyaç Kredisi ya da Tüketici Kredisi kullandırmalarının önü açıldı…

Gelen Aramalar: 72 ay yapılandırma,kredi sicil affı 2016,01 01 2017 kıredi risk olanlar mecliten af çıktımı kıredi kullana blirmi 2017,tüketici kredisi cumartesi gününe gelen ödeme iş bankası,BANKALAR TRAKTÖR KREDİSİ KAÇ YIL VADELİ,ismail anbarcı garanti bankası,yapi kredi 30 Bin tl çeksem,ismail anbarcı kredi alabilecek banka,ekk son toplantısından kredi sicil affı çık,kredi72ay

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kredi Borcu Olanlar Dikkat !!! Af Geldi !!! (5 Yorum)

  1. mrb abı benım suan avukatda bı kredım var is bankasının ben sımdı kredı kullanabılırmıyım cok ıhtıyacım var

  2. Merhaba İzzet Tekeş;

    Banka avukatı kredi borcunuz için yasal işlem yapmışsa bunu diğer bankalar görürler ve kredi başvurularınıza onay vermezler maalesef 🙁 Ancak şu an gündemde olan kredi sicil affından yararlanabilmek için bir şekilde borç bularak bankaya olan borcunuzu kapatırsanız kara listeye girmeyeceksiniz ve birkaç ay sonra yeninden kredi kullanabilir duruma geleceksiniz..

  3. igtiyac.kredisi.borcum.ve.kredi.karti.borcum.yapilandirmak.istiyorum

  4. Merhaba Şenol Büyükkocabaş;

    Sitemizdeki yazılarımızda ziyaretçilerimizi kampanyalar hakkında bilgilendirmek amacını taşıyoruz. Bu nedenle de yazı altına yorum yazarak maalesef kredi başvurusu yapamazsınız. Sitemizdeki yazılarda bulunuyorsa kredi başvuru linklerinden yoksa ilgili bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

    Ancak başka bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı bankaların Borç Transfer Kredisi Kampanyaları’nı inceleyebilirsiniz. Size şu anda gündemde olan ve oldukça ilgi gören Burganbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası’nı önerebiliriz. Kampanya detaylarını 2017’ye Özel Borç Transfer Kredisi İçin Acele Edin başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.