% 0,99 ‘dan Başlayan Oranlarla Krediniz Deniz’de

Denizbank Kredi Faiz Oranlarında indirim yaptığını duyurarak ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kullandıracağını duyurdu. Denizbank tarafından açıklanan yeni Webde Kredi Kampanyası ile 55.000 Lira’ya kadar krediyi 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabiliyorsunuz. Sadece TC Kimlik Numarası ve cep telefonu numaranız ile başvurunuzu tamamlayıp kredinizi hafta sonu dahil her gün dilediğiniz anda kullanabiliyorsunuz.

.

Denizbank Webde Kredi Kampanyası başvurunuzun onaylanması ve onay mesajınızın tarafınıza iletilmesi halinde onaylanan krediniz 20.000 TL ve altında ise kredinizi banka şubesine gitmeden internet ya da cep şubesinden hafta sonları dahil her gün saat 09:00 ile 21:00 arasında kulllanabiliyorsunuz. Paranızı dilediğiniz an hesabınıza aktarabiliyor, ödemelerinizi gerçekleştirebiliyor, havale ya da EFT yapabiliyorsunuz. Onaylanan krediniz 20.000 TL ile 55.000 TL arasında ise kredinizi kullanmak için Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Banka şubelerinden yine sadece kimliğinizle kredinizi kullanmanız mümkün oluyor.

.

Denizbank İhtiyaç Kredileri arasında En Kolay ve En Hızlı Kredi Başvurusu imkanı sunan Webde Kredi ‘de aylık kredi faiz oranları % 0,99 ‘dan başlıyor. Kullanmak istediğiniz kredi miktarı ve tercih edeceğiniz vadeye göre değişen kredi faiz oranları maksimum % 1,59 ‘a kadar çıkabiliyor. Kampanya için birkaç örnek hesaplama yaparsak;

.

Küçük ihtiyaçlarınız için 1 yıl vadeli 2000 TL kredi kullandığınızda krediniz ayda % 0,99 faiz oranında hesaplanıyor ve aylık kredi taksitleriniz 180 TL oluyor. Yine 2 yıl vade ile 3000 TL kredi kullanmak istediğinizde krediniz aylık % 1,59 faiz oranından hesaplanıyor ve aylık kredi ödemeniz 157 TL oluyor. Daha yüksek tutarlar için örnek olarak 1 yıl vade ile 10.000 TL kredi kullanmak istediğinizde krediniz aylık % 1,55 faiz oranında hesaplanırken aylık ödemeleriniz 938 TL olarak gerçekleşiyor. Maksimum kredi tutarı olan 55.000 TL kredinin 48 ay vade ile kullanılması haklinde ise aylık ödeyeceğiniz kredi taksitleri 1760 TL oluyor.

.

Ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabileceğiniz Denizbank Webde Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için herhangi bir Denizbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Denizbank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın