100 TL ve Üzeri Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 3 Taksit

Yüksek miktarla alınan motorlu taşıt vergileri ciddi anlamda yorabiliyor. Ulaşım aracı olarak 7-24 gereksinim duyulan araçlardan alınan motorlu taşıt vergilerinin ödemeleri için de artık birtakım kolaylıklar söz konusu. Bankalar bu konuda adım attı ve yapılan anlaşmalar neticesinde birçok banka motorlu taşıt vergisi ödemeleri için 3 taksit imkanı sunmaktadır. İçeriğimizde de bankaların motorlu taşıt vergisi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Hangi Bankalar Mtv Taksidi Yapıyor?

tasit-kredisi-nediri.jpg

MTV ödemelerinde Akbank, Vakıfkart, Maximum, Axess, Paraf büyük avantajlar sağlamaktadır.

Vakıfkart

Vakıfkart, 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunmaktadır. 1 Temmuz 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya bankanın bütün kredi kartları dahil edilmiştir. Ödemeler İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve resmi internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılan işlemler peşin olarak gerçekleştirilecektir ancak 1 gün sonra dönem içi işlemlerde taksitlendirme görüntülenecektir.

Akbank

tasit-kredisi-hesaplama.jpg

Bir diğer mtv taksit yapan bankalar arasında da Akbank yer almaktadır. 2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi ücretsiz 3 taksit ödeme avantajı Akbank’ta. 1 Temmuz-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için Akbank resmi sitesinden plaka sorgulamanızı hemen yaparak MTV ödemenizi hızlıca gerçekleştirebilmektesiniz.

Ödemenizi Akbank.com, Akbank Direkt, Akbank Telefon Şubesi veya size en yakın olan Akbank Şube ve ATM’lerden kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Axess Card

Axess ile MTV ödemeleriniz için 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. 2 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyada tek çekim ve vade farksız 3 taksit fırsatının yanında katılım sağlamak için SMS gönderimi de gerekmemektedir. Yapılan ödeme tek çekim olarak gerçekleşecektir ancak ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.

  • Ödemenizi SMS kanalından gerçekleştirmek için, SMS’in Akbank şifre telefonundan gönderilmesi
  • Gönderilen plakanın Gib’de müşterinin T.C.’sine kayıtlı olması
  • Cari dönemde MTV borcunun olması gerekmektedir.

en-uygun-tasit-kredisi-veren-banka.jpg

Maximum Card

Maximum Kart’ınız ile 200 TL ve üzeri işlemlerinizde MTV ödemelerinde 3 taksit imkanına sahip olmaktasınız. 1 Ocak- 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada otomatik olarak 2 taksit uygulanmaktadır. İş Cep ve İnternet Şube üzerinden yapılacak tek çekim ödemelerinde ise 2 ve 3 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Bunların yanında halkbank paraf mtv ödeme büyük fırsatlar tanımaktadır.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 3 veya 5 taksitle ödeme fırsatı tanıyan Halkbank Parafcard, 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit fırsatı sunmaktadır.
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın