100.000 TL Kredi Şimdi, Ödemesi 3 Ay Sonra

3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyalarını sürdüren ING Bank, “İhtiyacı olana mola” sloganı ile Şubat ayında da Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam edecek. ING Bank tarafından duyurulan yeni kredi kampanyası ile Yüz Bin Lira’ya kadar kredi ihtiyacı olanlar kampanyadan yararlanarak hemen kredilerini kullanabilecek ve kredi ödemelerine Nisan 2016‘da başlayacaklar…

.

ING Bank‘ın 3 Ay Taksit Erteleme İmkanı sağladığı Molalı İhtiyaç Kredisi kapsamında 3001 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullanabiliyor ve kredinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kampanyada aylık kredi faiz oranı % 1,39 ve Kredi Tahsis Ücreti de binde bir olarak belirlenmiş. Bu veriler ışığında On Bin TL’lik bir örnek kredi için maliyet tablomuzu hazırladığımızda kredinin detaylarını da inceleyebileceğiz.

.

Kredi Tutarı 
Kredi Vadesi  (Ay) 
Aylık  Faiz Oranı
İlk Taksit Tutarı
Sonraki Aylar Taksit Tutarı
Kredi Tahsis Ücreti
Sigorta Masrafı (Senelik)
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 TL
 36
%1,39
667 TL
 405 TL
50 TL
323 TL
 %1,69
 %22,23

.

ING Bank‘ın 3 Ay Taksit Etelemeli Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için konu hakkında tüm merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ya da ING Bank şubelerini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

100.000 TL Kredi Şimdi, Ödemesi 3 Ay Sonra (3 Yorum)

  1. Merhaba diger bankalara borc kapama kredisi cekmek istiyorum yardimci olabilirmisiniz

  2. Merhaba Yasin;

    Size bankaların borçlarını ödemekte kullanabileceğiniz Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını öneririz. Borç Transfer Kredisi Kampanyaları ile kredi kullanacağınız banka diğer bankalara olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatıyor. Sitemizden tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyaları’nı incelemek için BURAYI tıklayabilirsiniz.