% 1,27 ‘den Başlayan Faizlerle Vakıfbank Bahar Kredisi

Vakıfbank Bahar Kredisi adı ile 2016 ilkbaharında da tüm ihtiyaç sahipleri için çok özel bir İhtiyaç Kredisi kampanyası hazırladığını duyurdu. Vakıfbank Bahar Kredisi ile 50.000 Lira’ya kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanabiliyor, 36 aya varan vade seçenekleri ile ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik ayda % 1,27 ‘den başlayan faiz oranları ile…

.

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası‘nda isteğinize göre hiçbir masraf ve kredi tahsis ücreti ödemeden Masrafsız Kredi kullanabiliyor, isterseniz de cüz’i tutarlardaki kredi tahsis ücretini ödeyerek daha düşük faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Vakıfbank kampanyada Masrafsız Kredi tercih edenler için tüm vade ve tutarlarda % 1,33 faiz oranı uygularken standart masraflı kredi kullanmak isteyenlere de % 1,27 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sağlıyor.

.

Vakıfbank Bahar Kredisi ile maksimum kredi tutarı olan 50.000 TL krediyi 36 ay taksitle kullandığınızda aylık kredi ödemeleriniz 1814,86 TL oluyor. Bu kredi için ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 250 TL… Aynı krediyi hiçbir masraf ödemeden kullanmanız halinde ise aylık kredi taksitleriniz bu kez 1836,65 TL oluyor.

.

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize Tüm Bahar Kredisi Kampanyaları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın