%1,29’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Krediniz Şimdi Yapı Kredi’de!

İhtiyaç kredisi, günlük ya da acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için size özel olarak hazırlanmış kredi tipleri arasında yer almaktadır. Yapı Kredi de bütün acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için size özel fırsatlar içeren ve %1,29’dan başlayan faiz oranları ile karşınıza çıkan ihtiyaç kredisini size sunmaktadır. İster günlük ihtiyaçlar, ister eğitim masrafları, isterseniz de çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve krediye başvuru yapabilmek için gerekli olan belgeler nelerdir öğrenmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi İhtiyaç kredisi, en az 1.000 TL olarak verilmekte ve üst limit 10.000 TL’ye kadar yükselmektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ile size sunulmakta olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi, uygun faiz oranları ile de herkesin yüzünü güldürmektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin faiz oranı aylık %1,29 olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi %1,29’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi Çekme Koşulları

Yapı Kredi %1,29’dan Başlayan Faiz Oranları ile size sunulmakta olan ihtiyaç kredisini çekebilmeniz için gerekli olan şartlar ve belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, pasaport fotokopisi ya da ehliyet
  • Gelir belgesi – maaş bordrosu – emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi
  • Kira gelirine sahip olanlar için kira kontratı ve tapu fotokopileri
  • Son 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesi
  • Su, elektrik, doğalgaz ya da telefon faturalarından herhangi birine ait son 3 aylık fatura örnekleri

Yapı Kredi %1,29’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi Avantajları

Yapı Kredi %1,29’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisinin birçok avantajı bulunmaktadır. Kredinin size sunmuş olduğu düşük faiz oranı, en büyük avantajlardan biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kredinin kolay başvurulur olması ve kredi için kefil şartı aranmaması da kredinin avantajları arasında yer almaktadır. Üstelik kredi başvurucu sonucunuz size hemen bildirilmekte, kredi onayınız gerçekleştiği takdirde en kısa sürede paranız elinize geçmektedir.

Yapı Kredi %1,29’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu birçok farklı yöntemle gerçekleştirilebilmektedir. Bunlardan ilki tabi ki size en yakın Yapı Kredi şubesine gitmek ve bireysel müşteri temsilcileri ile görüşmektir. Bunun yanı sıra ATM’den, telefon bankacılığını arayarak, bankanın internet şubesinden ve mobil bankacılık uygulamasından da krediye kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın