%1,29'dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Krediniz şimdi Yapı Kredi’de!

%1,29'dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Krediniz şimdi Yapı Kredi’de!

İhtiyaç kredileri sayesinde günlük, aylık veya anında olan ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Bu anlamda müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamayı garanti eden Yapı Kredi, sizlere yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranlarında, her cebe uygun olan ihtiyaç kredisi sunmaktadır. İşte, Yapı Kredi %1,29’dan başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisi için gereken belgeler:

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
  • Maaş bordrosu, gelir belgesi, eğer emekliyseniz maaş cüzdanının fotokopisi
  • Eğer kiracıysanız tapu fotokopisi ve kira kontratı
  • Üç ay içerisinde alınmış olan ikametgah belgesi
  • Elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturalarınızdan herhangi birinin 3 aylık fatura örneği

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Avantajları


Yapı Kredi’nin %1,29 ‘dan başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisi avantajları arasından en çok dikkat çekeni düşük faiz oranlarıdır. Ayrıca bu kredi için kefil koşulu olmaması ve kredinin oldukça rahat bir şekilde çekilebilir olması da önemli birer avantajdır. Bunların yanı sıra, kredi başvurunuzu yaptıktan hemen sonra başvuru sonucunuz anında size ulaşmakta ve sonrasında ise ihtiyacınız olan para elinize geçmektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi ile minimum 1.000 TL ve maksimum 10.000 TL arası miktarlarda çekim yapabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca bu tutarlar dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri arasından size en uygun olanını da tercih edebilirsiniz. Bu tutarlar ve vade seçenekleri arasında yer alacak olan tüm tercihleriniz için belirlenen faiz oranı ise sadece yüzde 1,29’dur. Bu oldukça uygun faiz oranı, vade seçenekleri ve yüksek çekim tutarı sayesinde anlık ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi %1,29’dan başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvurusu için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Başvurunuzu evinizden çıkmadan parmağınızın birkaç hareketiyle internet bankacılığı sayesinde Yapı Kredi’nin resmi internet sitesi www.yapikredi.com.tr adresinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu adreste yer alan başvuru formuna ulaşıp formu doldurduktan sonra başvuru sonucunuz e-mail adresinize anında gönderilecektir. Bunun dışında telefonunuz ile ya da Yapı Kredi şubelerine giderek de bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir