186 TL Taksitle 5000 TL Kredi

Enpara uzun vadeli kredi kullanıp kredi taksitlerini zorlanmadan yavaş yavaş ödemek isteyenler için çok özel kredi kampanyaları düzenliyor. Bir Finansbank kuruluşu olan Enpara tüm vadelerde aylık %1,42 faiz oranı ile 30.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. Üstelik Enpara‘da 1 kuruş masraf yok, sigorta yok, şubeye gitmek yok…

.

İnternet üzerinden kredi kullandıran Enpara, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kredi başvurusu ile kredi kullandırıyor. Enpara ile kredi kullanmak ise çok kolay ve zahmetsiz bir süreç. Siz internet üzerinden kredi başvurunuzu yapıyorsunuz ve Enpara yetkilileri sizi dilediğiniz bir adreste ziyaret ederek sizi Enpara müşterisi yapıyorlar. Sonrasında ise kredinizi internet ya da cep şubesinden anında kullanabiliyorsunuz.

.

Enpara ile 36 ay taksitle 5000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 186,96 TL, 36 ay taksitle 10000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 373,92 TL, 36 Ay taksitle 20000 TL Kredi kullanıldığında aylık ödemeler 747,84 TL ve 36 ay vadeli 30.000 TL Kredi kullanıldığında ise aylık kredi ödemeleri 1121,77 TL oluyor.

.

Finansbank Enpara Kredi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için detaylı bilgileri site editörlerimize mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

186 TL Taksitle 5000 TL Kredi (6 Yorum)

  1. merhaba benım kredım var herhangı bır bankada ödemede sıkıntı oluyor kartlardada aynı gecıkmeye gırdı bırkac defa buradan kredı çekmek istiyorum hepsını ödeyıp sadece bıryere borclu olmak ıstıyorum yaklasık 20000 bana kredi cıkarmı alabılırmıyım kolay gelsın

  2. Merhaba Hasan Sevgili;

    Ödemekte olduğunuz kredinizin ilk 6 aylık ödemesini gerçekleştirmişseniz taksitleri gecikmeli ödemek yerine hemen bir borç transfer kredisi kullanıp ödemelerinizi zamanında ve tam olarak yapmanızı öneririz. Çünkü kaybedeceğiniz her zaman gecikmeli ödemelerinize devam etmeniz halinde sizin kredi notunuzu düşürecek ve bu da yeni bir kredi kullanmanızı daha da zorlaştıracaktır.

    BURADAN sitemizdeki tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını inceleyerek uygun göreceğiniz kampanyaya kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Borç Transfer Krediniz onaylandığında tüm ihtiyaç kredilerinizi, tüm kredi kartı borçlarınızı ve varsa tüm kredili mevduat hesabı borçlarınızı ödeyerek tek bir bankada toplayabiliyorsunuz. Kredi vadenizi ödeyeceğiniz şekilde ayarlayarak bundan sonra gecikmeli ödemeler yapmamanızı öneririz.

  3. Merhaba İsmail Hayır;

    Borcunuz nedeni ile krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz.. Şartlarınızın uygun olması halinde elbette kredi kullanabilirsiniz. Bu durumu değerlendirip size isabetli bir öneri sunabilmemiz için bize aylık belgelenebilir gelirinizi, kredi notunuzu ve ne kadar kredi kullanmak istediğinizi yazabilir misiniz?