2017’ye Özel Borç Transfer Kredisi İçin Acele Edin

Kredi taksitlerinizi ödemekte zorlanıyorsanız ya da kredi kartı borçlarınız sizi yorduysa Burgan Bank Borç Transfer Kredisi tam da size göre. Yeni yılda borçlarından uzakta, maddi olarak rahatlamış, huzurlu günler geçirmek isteyenler Burganbank Borç Transfer Kredisi  ile bu hayallerini anında gerçekleştirebiliyorlar. Burganbank tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödüyor, uzun vadelerle taksitlerinizi küçültüyor, ödemelerinizi rahatlatıyor.

Hangi bankaya ne kadar kredi borcunuz olduğunun önemi yok.. Kaç farklı kredi kartına ne kadar kredi kartı borcunuz olduğunun da önemi yok.. Tek yapmanız gereken Burganbank Borç Transfer Kredisi ile tüm borçlarınızı Burganbank’a transfer etmek istediğinizi belirtmek.. Burganbank sizin adınıza tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyerek toplam tutarı 48 aya kadar taksitlendiriyor, borcunuzu uzun vadelere yayarak kredi taksitlerinizi küçültüyor ve ödemelerinizi rahatlatıyor.

Kredi kartı ekstrelerinizin tamamını ödeyemiyor, asgari ödeme tutarını ödeyerek borçlarınızı sürekli erteliyor musunuz? Peki bu yöntemle aylık ne kadar faiz ödediğinizin farkında mısınız? Ya borcunuzun tamamını ödemediğiniz için her ay Findeks Kredi Notu’nuzun biraz daha düştüğünü biliyor musunuz? İşte Burganbank Borç Transfer Kredisi sizi bu dertten kurtarıyor ve tüm kredi kartı borçlarınızı anında kapatıyor. Toplam kredi kartlarınıza olan borçlarınızı da kredilendirerek 48 aya kadar istediğiniz vadede ödemenize imkan sağlıyor.

Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerinizin taksitlerini ödemekte zorlanıyor musunuz? Bir kredinizi ödemekte zorlanıp bir ikincisini, sonra üçüncüsünü mü kullandınız? Kredi taksitlerinizi gecikmeli olarak mı ödüyorsunuz? Peki bu gecikmeli ödemeleriniz için aylık ne kadar faiz ve gecikme ücreti bedeli ödediğinizi biliyor musunuz? Tüm taksitlerinizi bu şekilde gecikmeli ödemeniz halinde fazladan ne kadar ödeme yapacağınızı ve kredi notunuzu ne kadar düşüreceğini biliyor musunuz? Düşen kredi notlarınız nedeni ile belki uzun yıllar tekrar kredi kullanamayacağınızı da ayrıca belirtmemize gerek yoktur.

Tüm bu sorunlarınıza en kolay çözümü Burganbank, Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile sunuyor. Burganbank’ın 3 ay geçerli olacak Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile ayda 323 TL taksit ödeyerek toplam 10.000 TL’lik kredi ya da kredi kartı borcunuzu ödeyebiliyorsunuz.

Burganbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Burganbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Borç Transfer Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gelen Aramalar: borç transfer,borç,burgan bank borc kapama kredisi
Emre Solmaz

Emre Solmaz hakkında

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Emre Solmaz tarafında yazılan tüm yazılar →

129 Yorum

 1. 70 0000 bintele kiredi lazım calışıyorum ordu büyük şehirbelediyesinde 20000 telemaşımvar

 2. Calışıyorum 2000 tele maşalıyorum70 000 bin tele kıredilazım

 3. Benim ziraat bankasına yedi bin borcum var ödüyorum ama birsene önce icralık oldum borcumu hiç aksatmadan ödüyorum şimdi ben kredi çekebilirmiyim ziraat kapatmak istiyorum bu sicil af yararlanabilirmiyim

 4. Merhaba Adnan Ergün;

  Mevcut borcunuzu 6 ay içerisinde kapatırsanız mevcut kredi sicil affından yararlanabilirsiniz.

 5. Emekliyim ayni zamanda calisiyorum 3 bankaya borcum var onlari sizin bankada toplamak istiyorum

 6. Merhaba Nazmi Öncü;

  Sitemizde detaylarını anlattığımız kredi kampanyalarına tanıtım yazımızda varsa başvuru butonlarından yoksa internet, cep telefonunuz ya da banka şubelerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 7. Borç kapama kredisi olarak faiz de uygunsa kullanmak istiyorum.Tokattayım

 8. 3bankaya borcum var 2si ufak ama toplamda 10 12 binlira borcum varnasil yardımcı olursunuz

 9. Merhaba Cahit İnan;

  Evet kampanya kapsamında zaten diğer bankalara olan Kredi ve Kredi Kartı borçlarınızı yapılandırıyorsunuz. Tüm bankalara olan borçlarınızı Burganbank yeniden kredilendirerek sizin yerinize ödüyor. Böylece tek bankaya daha düşük kredi taksitleri ile ödeme yapabiliyorsunuz.

 10. Sadece finansbanka borcum var türkasete düştü bana nasıl yardımcı olabilirsiniz 5000lira nasıl yardımcı olabilirsiniz

 11. Benim kartlar ve kredim toplam da 15 bin tl civarinda biraz zornaliyorum sikintim su ödemeleri geciktirdi bazen puanın suan 650 yardımcı olabilirmisiniz

 12. Benimde kiredim var avukatlık olcak 30 TL banada olurmu saygılar tlf nom 0553 185 04 82

 13. Merhaba Fatih Ünüvar;

  Şu anki kredi puanınızın 650 civarında olması sizin kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzensiz ve gecikmeli olarak ödediğinizi gösteriyor. Şu anda bankalar nezdinde riskli müşteri grubunda yer aldığınızdan hiçbir banka size bu şartlarda kredi kullandırmayacaktır. Size önerimiz ödemelerinizi bir süre düzenli gerçekleştirerek kredi notunuzu yükseltmeye çalışmanız…

 14. Merhaba Ali Saka;

  Belirtmiş olduğunuz krediyi Turkasset Varlık Yönetim Şirketi’ne olan borcunuzu ödemek için mi talep ediyorsunuz acaba? Eğer bu nedenle kredi kullanmak istiyorsanız sizlere kredi kullanmak yerine Varlık Yönetim Şirketi ile anlaşarak (iyi bir pazarlık sonrasında) borcunuzu taksitler halinde ödemenizi öneririz. Bu sizin için çok daha avantajlı olacaktır.

 15. ben 4 krede kartına ayrı ayrı para yatırmaktayım zorluk oluyo sizden kredi kullanıp onları kapayıp tek sizin bankaya ödeme yapmayı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim efendim olcay 053763780**

 16. Iki banka arti kredi karti borcum toplam 68 bin gelir belgelene bilen 4000 ödemekte zorlaniyorum. Nasil yardimci olursunuuz

 17. Merhaba Muhammet Altun;

  Tüm bu borçlarınızı Burganbank’a transfer ederek kredinizin vadesini 48 aya kadar uzatabilir, böylece kredi taksitlerinizi düşürerek ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 18. Merhaba Olcay Bey;

  4 adet kredi kartı borcunuzu Borç Transfer Kredisi Kampanyaları ile kapatarak tek bir bankaya ödeme yapabilirsiniz. Bize şu anki kredi notunuzu ve aylık gelirinizi yazabilir misiniz?

 19. Kredi cektigimden kredi borcum var ve zorlandigim icin yapilandirma yaptim..ve kredi kartimida yapilandirma yaptim ..hemenhemen hicbirbanka kredi vermiyor..ve kredilerimi etraftaki bir kac borcumu kapatip sadece bir yer odaklanip borcumu odemek istiyorum..memurum buarada

 20. Merhaba Sevgi;

  Bize aylık gelirinizi ve aylık toplam ödemenizi yazabilir misiniz? Tüm kredi ödemeleriniz ve kredi kartı yapılandırmanıza ilişkin ödemelerinizin toplamı ne kadardır?

 21. Kredi kart verirmisiniz 053149180** ben 2017 nin 1 ayında borçlarını kapaTİM bana niye kredi kartı vermiyor bana yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir