312 TL Taksitle 10.000 TL Masrafsız Yılbaşı Kredisi

Bankpozitif Yeni Yıl Kredisi ile kredi kullanmak çok kolay.. Telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan sadece kısa bir başvuru formu doldurarak dakikalar içerisinde Yılbaşı Kredisi kullanarak yeni yıla borçlarınızdan ve maddi sıkıntılarınızdan uzak girmeye ne dersiniz? Bankpozitif Yeni Yıl Kredisi kullanmak çok kolay, hızlı ve pratik.. Üstelik kredinizi kullanırken bir kuruş masraf da ödemiyorsunuz.

Bankpozitif‘in ayda yüzde 1,49 faiz oranı ile hiçbir masraf ödemeden, kredi tahsis ücreti kesilmeden, sigorta zorunluluğu olmadan kredi kullandırdığı Yeni Yıl Kredisi Kampanyası‘nda 48 aya kadar vadeyi tercih edebiliyorsunuz. Maksimum 50.000 TL’ye kadar Yeni Yıl Kredisi kullanabileceğiniz kampanyada kredi başvurusu yapmak sadece 1 dakika sürüyor. Kredi başvurusu onaylananlar isterlerse kredi tutarının adreslerine kadar teslim edilmesini de talep edebiliyorlar.

Bankpozitif Kredi Başvurusu yaparken sadece 3 adımda krediniz size teslim ediliyor. Kredi başvurunuzu gerçekleştirmenizin hemen ardından başvuru evraklarınız hızla dilediğiniz bir adresi kurye aracılığı ile gönderiliyor, evraklarınızın tamamlanmasının ardından ise krediniz anında hesabınıza aktarılıyor. Kredi kullanmak için kimliğiniz haricinde hiçbir belgeye ihtiyacınız olmuyor. Hızlı ve zahmetsiz kredi kullanmanın ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Bankpozitif Yeni Yıl Kredisi kapsamında ayda 93,63 TL taksit ödeyerek 3000 TL Yeni Yıl Kredisi, ayda 156 TL taksit ödeyerek 5000 TL Yılbaşı Kredisi, ayda 312 TL taksit ödeyerek 10.000 TL Yeni Yıl Kredisi, ayda 624 TL taksit ödeyerek 20.000 TL Yılbaşı Kredisi, ayda 936 TL taksit ödeyerek 30.000 TL Yılbaşı Kredisi, ayda 1248 TL taksit ödeyerek 40.000 TL Yeni Yıl Kredisi ya da ayda 1560 TL taksit ödeyerek 50.000 TL Yeni Yıl Kredisi kullanabiliyorsunuz.

Bankpozitif Yeni Yıl Kredisi Kampanyası ‘na sadece 1 dakikanızı ayırarak başvurabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz. Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları site editörlerimize sorabilirsiniz.

 
Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın