41 TL Ödemeli Fibabanka Kredisi

/ 12 Şubat 2018 / 80 views / yorumsuz
41 TL Ödemeli Fibabanka Kredisi

Fibabanka günde sadece 41 TL ödeyerek yararlanabileceğiniz kredisiyle ‘41 kere Maşallah’ dediği sloganıyla esnaf ve Kobilere özel yeni bir kampanya düzenledi.
Esnaf ve Kobilerin nakit ihtiyacına acil çözüm Fibabanka’da! İster cep telefonunda kısa mesajla ister internetten başvurun, 70.000 TL’ye kadar limitinizi dilediğiniz 7 üründe kullanın!
Tek Başvuru ile 7 farklı ürün!
Taksitli Ticari Kredi
Business Kart
Kredili Ticari Hesap (KTH)
Rotatif Kredi
İskonto Kredisi (Çek Teminatlı)
Çek Karnesi
DBS
Kimler Faydalanabilir?
Yıllık cirosu 5 milyon TL altında olan şahıs firmaları/ gerçek kişi tacirleri FibaPratik krediye başvurabilir.
Başvuru Kanalları
SMS ile Kredi Başvurusu: ESNAF yazın, boşluk bırakın, T.C Kimlik Numaranızı 3422’ye gönderin, gerekli evraklar ile size en yakın Fibabanka şubesinden kredinizi anında kullanmaya başlayın.
İnternetten Başvuru: Tüm finansal ihtiyaçlarınız için 70,000 TL ve 36 ay vadeye kadar kredi başvurunuzu hemen yapın, gerekli evraklar ile en yakın Fibabanka Şubesi’nden anında kredinizi kullanın.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar
Kimlik Belgesi
Vergi Levhası ya da E-Vergi Levhası
Ticaret Sicil Gazetesi /Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi/ Esnaf ve Sanatkârlar Oda kaydı/ Faaliyet Belgesi
Adres Beyanı
İmza Beyannamesi
Fibabanka’nın Esnaf ve Kobilere Verdiği Diğer Kredi Ürünleri
Taksitli Ticari Krediler: Bir defada kullandırılan, işletmenizin ihtiyacına göre farklılaşan, vadeleri 60 aya ulaşabilen, geri ödemelerini ise belirlenen vade içerisinde anapara + faiz + diğer kesintiler toplamından oluşan, aylık ve eşit taksitler halinde geri ödediğiniz kredi türüdür. İhtiyacınıza göre, işletme sermayenizin ya da yatırımlarınızın nakit ihtiyaçları için Fibabanka’nın verdiği bu kredilerden yararlanabilirsiniz.
İşletme Kredileri: Türkiye’de yerleşik kişiler tarafından yurt dışından döviz olarak sağlanan ve bankalar aracılığı ile TL olarak bir defada kullandırılan kredilerdir. Vade kısıtlaması olmadığı için ödemelerinizde esneklik sağlar. Bu sayede ödeme sıkıntısı yaşamadan işletmenize yatırım yapabilirsiniz.
İşyeri Kredileri: İşyeri alımına yönelik, 60 ay vadeye kadar, eşit taksitli ödenebilen bir kredi türüdür.
Kredili Ticari Mevduat Hesabı: Şirketinizin kısa vadeli, küçük tutarlı nakit ihtiyacının karşılanması amacıyla, vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan kredi türüdür. Çek, fatura ve diğer düzenli ödemelerinizi gecikme endişesi yaşamadan zamanında ödeme yapmanıza olanak sağlar.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.