43 Yaşında Ama 20 Yaşında Görünüyor

/ 28 Ağustos 2018 / 498 views / yorumsuz
43 Yaşında Ama 20 Yaşında Görünüyor

Genç görünmek herkesin hayali. Özellikle bayanların genç görünmek için neler yapabildiği herkesçe malum. Tayvanlı sosyal medya fenomeni Lure Hsu ise genç görünümü ile herkesi kendine hayran bırakıyor. 43 yaşında ama 20 yaşında görünüyor. Gerçekte 43 yaşında olan Lure Hsu, kendisini görenler tarafından yirmili yaşlarda olduğu tahmin ediliyor. Hsu, genç görünümü ile artık bir sosyal medya fenomeni.

43 Yaşında Ama 20 Yaşında Görünüyor

Sosyal medyanın gündemi Tayvanlı tasarımcı Lure Hsu. Hiç yaşlanmayan yüzü ve vücuduyla ülkesini olduğu gibi neredeyse bütün dünyayı şaşırtan Hsu, fotoğraflarında 20’li yaşlarda görünüyor. Ancak gerçek yaşı 43 ve bu durumu öğrenenler duruma oldukça fazla şaşırıyor.
Yaşından çok genç görünen kadını görenler yaşının 20’lerde olduğunu düşünüyor fakat gerçek epey farklı. Tayvanlı Lure, aslında 43 yaşında ve bir vejeteryan.

Cildini Sık Sık Nemlendiriyor

Tayvanlı Lure Hsu ‘nun cildinin bu kadar genç görünmesinde genetik faktörü büyük rol oynuyor elbette. Ancak beslenme şekli ve cildine gösterdiği özenin de pek çok faydasını gördüğünü belirtiyor kendisi. Cildini sık sık nemlendirerek bu sayede parlak ve taze bıraktığını belirten Lure, sürekli olarak sıkı bir diyet ve egzersiz rutini uyguladığını da belirtiyor.
Ayrıca dış mekanlara çıkmadan önce her zaman güneş koruyucusu kullandığını belirten Lure Hsu, bolca C vitamini ve kolajen takviyesi ile de düzenli cilt bakımını desteklediğini söylüyor. Cildinin beyaz renginden dolayı, güneşte çok fazla zaman geçirmemiş gibi gözüken Lure, aslında arada bir kendini şımarttığını ve güneşe çıktığını söylüyor. Ancak güneşin cildi kurutması ve sert göstermesi nedeniyle bunu çok nadir yaptığını da vurguluyor.

Şeker ve yağlı yiyeceklerden her ne pahasına olursa olsun kaçındığını ve mümkün olan her yerde meyve ve sebze tükettiğini belirten Tayvanlı kadın, vejeteryanlığı nedeniyle meyve sebze alışkanlığı kazanmış. Lure, bu rutinin cildinin “gerginliğini” korumaya yardımcı olduğunu söylüyor.

Artık O Bir İnternet Fenomeni

Küçük kız kardeşinin ısrarları ile sosyal medya hesabı açan Lure Hsu, artık bir internet fenomeni. Genç görünümü ile tüm dünyada tanınmaya başlayan 43 yaşındaki kadın, Tayvan’da kendi ismiyle bir giyim markası da oluşturmuş. Şu anda 718 bin takipçisi bulunan Lure ününü daha da artıracak gibi görünüyor.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.