5.000 TL Üzeri Nakit İhtiyaçlarınız için Ing Bank E-kredi

/ 9 Şubat 2018 / 269 views / yorumsuz
5.000 TL Üzeri Nakit İhtiyaçlarınız için Ing Bank E-kredi

İhtiyaç kredisi, az tutarlı ve vadesi kısa olabilecek nakit gereksinimlerinizi karşılayabilmek adına kullanılan bir kredidir. ING Bank da ihtiyaç sahipleri için bankaya gitmeye lüzum bırakmadan ihtiyaç kredisi hizmeti sunuyor.

ING Bank’tan ihtiyaç sahiplerine yeni bir hizmet. Artık kredini almak için banka şubesine kadar gitmenize gerek yok. ING Bank’tan E-Kredi hizmeti ile oturtuğunuz yerden internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 5.000 TL ve üzeri ihtiyaçlarınız için uygun oranlarında e-kredi çekmek için yapmanız gereken tek şey bankanın web adresine tıklayıp e-kredi sekmesine giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra bankanın sizden isteyeceği bilgileri girmek gerekiyor. E-Kredi için banka sizden TC Kimlik numarası, doğum tarihi gün ay yıl olmak üzere ve telefon numarasını içeren bilgiler talep ediyor. Bundan sonra ING Bank’ın vereceği onay ile krediniz hazır. ING Bankasının müşterisi olmasanız bile bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Onaylanacak krediniz ile ihtiyaçlarınızı istediğiniz gibi temin edebilirsiniz.

ING Bank’ta Cazip Kredi Oranları

Ayrıca ING Bank’ın kredi oranları da çok uygun. ING Bank’ın yapmış olduğu kampanyalarda %1,49 ‘a varan cazip oranlar var. Diğer bankaların kredi oranlarına göre daha uygun oranlardaki e-kredi için geç kalmamak için hemen başvurun. Ayrıca %1,49 ‘a varan kredi oranlarıyla alabileceğiniz ihtiyaç kredisinin ödeme şeklini de siz belireleyebilirsiniz. ING Bank’ın 3 ay, 6 ay, 9 ay, 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay seçenekleri mevcut. 5.000 TL nin altındaki kredileriniz için % 1,84 oranında kredi alabilirsiniz. Dilerseniz en popüler kampanyaları seçebilir, dilerseniz kendinizin seçeceği ödeme şekliyle rahat rahat kredinizi ödeyebilirsiniz.

Kimler ING Bank’tan İhtiyaç Kredisi Çekebilir

Öncelikle kredi çekebilmeniz için reşit olmanız gerekiyor. Yani 18 yaşını doldurmuş olma şartı var. Başvurunuzun olumlu şekilde cevap bulabilmesi için ING Bank’ın belirlediği kriterlere uymanız gerekmektedir. Kayıtlı çalışan olma, daha önce aldığınız kredileri düzgün bir şekilde ödemiş olmanız, kredi kartı ödemelerinizin düzenli olması, bütün bankalardaki kredi borçlerınızın geliriniz ile oranlı olması ve haciz kaydınızın olmaması gibi şartlar aranmakta. Bunların dışında bir probleminiz yoksa e-krediden faydalanmamanız için bir neden yok. ING Bank’ın uygun oranlarındaki kredilerinden faydalanmanız için üzerinde TC Kimlik numarısının yazılı olduğu nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü ehliyetine ihtiyacınız olacak. ING Bank lüzum gördüğü takdirde sizden gelir durumunuzu gösteren bordro gibi bir belge talep edebilir.

Diğer sorularınız için hem www.ingbank.com.tr adlı internet sitesinden hem de 0850 222 0 600 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.