5 Dakikada N Kolay Kredi Hesabınızda

/ 14 Ocak 2018 / 80 views / yorumsuz
5 Dakikada N Kolay Kredi Hesabınızda

Düşük kredi notuna rağmen kredi alabileceğiniz N Kolay’a başvurmayı denediniz mi? 3 adımda kolayca internet şubesinden başvuru yapabildiğiniz N Kolay sayesinde şubeye gitmeden, masraf ödemeden, hafta sonu dahil paranız anında hesabınıza yatıyor.
Kredi notu düşük olması halinde bankaların büyük bir çoğunluğu kolay kolay kredi vermeye yanaşmaz. Ancak N Kolay ile kredi almak çok kolay. Kredi almak için tek yapmanız gereken N Kolay internet şubesine girip, ne kadar kredi istediğinizi gereken forma girmek, online sözleşmeleri onaylamak ve başvurunu göndermek. Banka kredi başvurunuzu onaylaması halinde 5 dakikada krediniz hesabınızda!
N Kolay Kredi Başvurusu
Kredi başvurusu yapmak için N Kolay resmî sitesine girip kredi başvuru formunu doldurmak ve göndermek. Kredi başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza mesajla gönderilecektir.
Kredi Detayları
N Kolay’da kredi kullanmanız için sigorta yapmanız gerekmez. Aynı zamanda kredi kullanım ücreti alınmaz.
48 aya kadar vade imkanı,
30.000 TL’ye kadar anında kredi tutarı,
%2,29 faiz oranı.

N Kolay Kredi Hesaplama
Örneğin, 24 ay vadeli 10.000 TL N Kolay Kredi kullanmanız halinde aylık %2,29 faiz oranı ile 575 TL taksitler ödersiniz. 24 ay sonunda taksitleriniz bittiğinde bankaya toplam 13.800 TL geri ödeme yapmış olursunuz.
N Kolay Kredi Avantajları
Evinizden çıkmadan oturduğunuz yerde kredi başvurusunda bulunabilir, online olarak sözleşmeleri imzalayarak şubeye gitmeden kredinizin onaylanması halinde 5 dakika içerisinde anında paranız hesabınıza yatar. N Kolay kredi kartınızın olmaması halinde ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Banka, kredi dışında başka bankacılık ürünlerini satmaya çalışmaz.
Kredi Taksitleri Nasıl Ödenebilir?
Taksitlerinizi T.C. Kimlik numaranızla; Aktif Bank şubelerinden, bankanın internet şubesinden ve Pttmatik’lerden ücretsiz yatırabilirsiniz.
PTT şubelerinden, Akbank ATM’lerinden ve Vakıfbank ATM’lerinden ufak bir masraf ücreti karşılığında yatırabilirsiniz.
N Kolay Kredi hakkında daha detaylı bilgi için, Aktif Bank şubelerinden ve müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.