Haberler

Kredi Borçlarına Yapılandırma Müjdesi
Şirketlerin kredi borçlarına yapılandırma müjdesi geldi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), şirketlerin bankalara olan..
Emekliye Faizsiz Kredi

Ekonomi Haberleri

Magazin

Ev Sahiplerine Kötü, Kiracılara Güzel Haber
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak bugün Yeni Ekonomi Programı'nı açıkladı. Yeni Ekonomi Programı'ndan ev sahiplerine kötü,..
Çalışma Bakanlığı 80.000 Kişiyi İşe Alacak
Ekonomi çarklarının sorun yaşamadan işleyişine devam etmesi için pek çok adım atılırken istihdamın artırılması konusunda..
MHP Seçimde İstanbul’dan Aday Göstermeyecek
MHP ve Ak Parti'nin yerel seçimde nasıl bir ittifak yapacağı merak edilirken bugün MHP Genel..
Bakan Açıkladı; Eğitimde Büyük Dönüşüm Başlatıyoruz
Eğitim sistemimiz yıllardır en büyük tartışmaları yaşadığımız bir alan. Eğitim sistemimizin çok da verimli olmadığı..
Rusya Vostok-2018 Tatbikatı ile Dünyaya Meydan Okuyor
Rusya 1981 yılından bu yana gerçekleştirdiği en büyük tatbikat olan Vostok-2018 ile dünyaya meydan okuyor...
Sponsor Reklam

Teknoloji

Video Galeri

Son Eklenenler

Bankalar Kredileri Yapılandırmaya Pazartesi Başlıyor
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde merakla beklenen Yeni Ekonomi Programı (YEP) toplantısının ardından bazı televizyon kanallarının ortak yayınında gazetecilerin soruları yanıtladı. Bakan Albayrak müjdeli haberi..
Ev Sahiplerine Kötü, Kiracılara Güzel Haber
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak bugün Yeni Ekonomi Programı'nı açıkladı. Yeni Ekonomi Programı'ndan ev sahiplerine kötü, kiracılara güzel haber geldi. Yeni Ekonomi Programı'na göre; gayrimenkullerden rayiç bedel üzerinden değil gerçek değeri üzerinden..
MHP Seçimde İstanbul’dan Aday Göstermeyecek
MHP ve Ak Parti'nin yerel seçimde nasıl bir ittifak yapacağı merak edilirken bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den sürpriz bir açıklama geldi. Bugün düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlere de değinen..
Af Teklifi 24 Eylül’de Meclis’te
Milyonların gözü kulağı MHP tarafından meclise sunulacak af teklifinde. Uzun süredir gündemdeki yerini koruyan af konusunda takvim nihayet netleşti. Af teklifi 24 Eylül'de Meclis'te olacak. Her platformda af çıkarılması ile ilgili fikrini..
Annelere Günde 70 TL Destek
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kadınlar anne olduktan sonra da iş hayatına hazırlanabilmesi için İş’te Anne Projesi'ni geliştirdi. Mesleki eğitim kursları veya işbaşı eğitim programına katılan annelere günde 70..
İşte Yeni Ekonomi Prgoramı’nın Detayları
Uzun zamandır beklenen ve yeni adı ile "Yeni Ekonomi Programı" (YEP) olarak isimlendirilen Orta Vadeli Programı (OVP) bugün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından İstanbul'da düzenlenen programda açıkladı. Yeni..
Garenta ve Turkcell’den MOOV İşbirliği
Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Çelik Motor’un araç kiralama şirketi Garenta ile yaptığı iş birliğinin kapsamını genişletti. Garenta, saatlik araç kiralama modeli MOOV by Garenta..