Adnan Hocanın Kedicikleri Neden Birbirine Benziyormuş?

/ 13 Temmuz 2018 / 40 views / yorumsuz
Adnan Hocanın Kedicikleri Neden Birbirine Benziyormuş?

Evrim teorisine yönelik olarak yazılı, görsel basın yayınlarıyla tanınan ve 2009 yılında kurulan A9 TV aracılığıyla din temalı sohbet programları ve belgeseller hazırlayan Adnan Hocacılar grubu da önceki gün şafak vakti düzenlenen eş zamanlı operasyonla Adnan Oktar ve kedicikleri gözaltına alındı. Bu hareketin sempatizanı olsun olmasın herkesin merak ettiği kediciklerin estetik halleri yeni bir gelişme olarak gündemdeki yerini aldı. Meğerse Adnan Oktar kediciklerin bakımını da kendi anlaştığı bir estetisyen ile gerçekleştiriyor ve böylelikle tüm kedicikler Adnan Hoca’nın istediği gibi estetik bir görünüme sahip oluyormuş. Kirpik ve maskaralardan göğüslere kalça ve basenlerden saç tipine kadar Adnan Oktar’ın beğenisine göre süslenip püslenen bu kadınlar kadınların lideri konumundaki Didem Ürer’e bağlı olarak grupta yer alıyormuş.

Turnike Sistemiyle Kadınlara Tecavüz

Adnan Oktar grubuna yönelik olarak önceki gün başlatılan ani şafak operasyonlarında bir skandal gelişme daha yaşandı. İtirafçılar tarafından sorgulamada yer alan beyanlara dayanarak turnike adını verdikleri bir sistemle emir – komuta mekanizması kurdukları ve isyan – itaat halkası oluşturdukları belirlendi. Buna göre sisteme itaat etmeyen kadınlara tam 20 erkek birden tecavüz ediyor ve kadınların da ceza olarak saçları kazınıyor. Bunun yanı sıra isyan etmeyip de sistemde yükselen kadınlar imam bacılar ve bacı ablalar olarak yer alıyor.

En Çok Aileler Sevindi

Adnan Hocacılar aslında Türkiye’nin yeni bir olayı değil. 1980 darbe dönemi olaylarında da yine Adnan Oktar hareketine yönelik olarak başlatılan örgüt kurmak, tecavüz ve zorla alıkoymak suçlamalarından dolayı haklarında tutuklama kararı bulunuyordu. Ancak Adnan Oktar’ın akli dengesinin olmadığı nedeniyle denetimli olarak serbest bırakılmasına karar verilmiş ve sonrasında kendisinin kuruculuğunu üstlendiği Bilim Araştırma Vakfı (BAV) aracılığıyla evrim teorisini hedef alan programlar, kitaplar ve yazılı-görsel basın yayın organları yapmıştı. Bütünüyle söz konusu bu gelişmelere dayanarak da kedicik olarak tabir ettiği estetikli kızları da çeşitli vaatlerle kandırarak henüz üniversitede okurken Silivri ve Çengelköy’de bulunan villalarında ağırladığı ve onlara her türlü imkanı sağladığı bilinenler arasında.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.