Ağustos’ta 1 Milyon Gazete Dergilik’ten Okundu

Ağustos’ta 1 Milyon Gazete Dergilik’ten Okundu

Türkiye’nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, Ağustos ayında yeni bir rekora daha imza attı. Dergilik uygulamasından bir ayda tam 1 milyon 115 bin gazete okundu. Dergilik 2018’in başından bu yana 37 milyon 526 bin yayını okuyucularla buluşturdu.

Ağustos’ta 1 Milyon Gazete Dergilik’ten Okundu

Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, Ağustos ayını da rekorla noktaladı. Daha önce bir ayda 5 milyonu aşan indirme sayısıyla rekor kıran, okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik’te, bu ay ise 1 milyondan fazla gazete okundu. Ağustos’ta 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazete, Dergilik üzerinden okuyucularla buluştu. Yıl başından bu yana Dergilik’ten toplam 37 milyon 526 bin içerik indirildi.

Dergilik Uygulamasında 1700 Üzerinde Yayın Bulunuyor

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Yerel ve ulusal pek çok yayını tek bir platform üzerinden sunan Dergilik dünyanın en popüler yabancı dergilerini de raflarına taşıdı. 1000’e yakın yabancı dergiyle birlikte toplam yayın sayısı 1700’e ulaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir