Akbank 2014 Ödemeli Kredi Kampanyası

 
.
Akbank yeni kredi kampanyası kapsamında Eylül ayı boyunca her türlü ihtiyacınız için kredi kullanmanıza olanak sağlıyor ve kredi ödemelerinizi de 2014 yılına öteliyor. Taksit Ertelemeli Kredi kullanmak isteyen ihtiyaç sahipleri için oldukça uygun olan kampanya dahilinde şimdi Akbank’tan kullanacağınız İhtiyaç Kredinizin geri ödemeleri 2014 yılı Ocak ayında başlıyor. Akbank‘ın aylık % 1,09 faiz oranı ile 75.000 TL’ye kadar olan her türlü ihtiyacınız için kredi kullandırdığı Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında yaklaşan Kurban Bayramı İhtiyaçlarınız için de kredi kullanabilir ve kredinizin geri ödemelerine 2014 yılı Ocak ayında başlayabilirsiniz.
.
Akbank‘ın 30 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek İhtiyaç Kredisi Sonbahar Fırsatı Kampanyası kapsamında maksimum 75 bin TL kredi kullanabiliyorsunuz ve maksimum vade de 60 ay olarak belirlenmiş. Akbank’ın 2014 Ödemeli Kredi Kampanyasında tüm kredi vadelerinde ve tüm kredi tutarlarında belirlemiş olduğu sabit kredi kullandırım ücreti de 159 TL…
.
Akbank‘ın Kredi Taksitlerinizi 2014 yılına erteleyebileceğiniz 2014 Ödemeli Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere bizlere ulaşarak ya da Akbank şubelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
.

Yapı Kredi Bankası’nın Günde 10 TL’ye 9000 TL Kredi Kullandırdığı Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Hemen Buradan Başvurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

1 Comment

  1. Düzmece bunlar. Ben gittim eylül ayında kredi kullanmak istedim. 2014 te ödemeye başlamak için 550 TL gibi bir faiz ücreti ödemen gerekiyor dediler. Bu nasıl kampanya arkadaşım. Kazıkçı bunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir