Akbank 30.000 TL'ye kadar Direkt Kredi Şartları

Akbank 30.000 TL'ye kadar Direkt Kredi Şartları

Akbank Direkt, acil nakit ihtiyaçlarınıza hemen çözüm getirmektedir. Akbank müşterileri, Akbank Direkt Mobil veya Akbank Direkt İnternet üzerinden Direkt kredi başvurusunda bulunarak, uygun faiz ve ödeme koşullarından yararlanabilmektedir. Akbank Direkt mobil ve Akbank Direkt internet kullanıcıları, şubeye gitmeye gerek kalmadan 30.000 TL kadar Direkt Kredi başvurusu yapabilmektedir.

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları

Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt İnternet kullanıcılarına özel sigortalı Akbank Direkt Kredi faiz oranı %1,56’dır. Bu sigortalı faiz oranı Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil 48 Ay vade ile kullanılan 30.000 TL tutarındaki kredinin aylık taksidi 952,76 TL’dir. Akbank, faiz oranlarını piyasa şartlarına göre değiştirme hakkına sahiptir. Kredi kullanmayı karar verdiğinizde Akbank İnternet sitesinden veya şubelerinden güncel faiz oranlarını öğrenmenizde fayda vardır. Akbank Direkt Kredisi alan kişilerin yaptırmaları zorunlu olan Kredi Hayat Sigortası’nın prim tutarı ise kullanılacak kredi miktarının binde 13,82’si kadardır. Bu prim tutarı kredi kullanıcıların özelliklerine göre değişebilmektedir. 10.000 TL kredi kullanan kişinin yıllık Hayat Sigortası primi 132,82’TL olarak hesaplanmaktadır.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Başvuru Koşulları

Akbank Direkt Kredi başvurusu için, evraksız ve belgesiz olarak Akbank Direkt Mobil veya Akbank Direkt İnternet’e girerek, Akbank Direkt kredi formunu doldurmanız yeterlidir.. Akbank Direkt müşterisi olan herkes, Akbank’ın ihtiyaç kredisi çeşitlerinden biri olan Akbank Direkt Kredisi’ne başvuru yapabilmektedir. Akbank müşteri olmayan kişiler ise Akbank İnternet Sitesinden TC Kimlik numarasını ve telefon numarasını girerek başvuru da bulunabilirler. Başvuru yapıldıktan sonra telefonunuza Akbank tarafından kullanabileceğiniz kredi tutarı mesaj olarak gelmektedir.

Akbank Direkt Kredi Avantajları

Birçok avantajı bulunan Akbank Direkt Kredisinin en büyük avantajı ise kredi başvurusu için şubeye gitmenize gerek olmamasıdır. Akbank Direkt Kredisi, şubeye gidecek vakti olmayan veya acil nakite ihtiyacı olan kişiler tarafından çok tercih edilen ihtiyaç kredisidir. Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt İnternet üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapılmasının yanında, düşük faiz oranları ve uzun ödeme koşulları avantajlarında da yararlanılabilmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir