Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Şartları

İhtiyaç kredileri, insanların günlük ihtiyaçları, acil ihtiyaçları, eğitim masrafları ya da benzeri ödemeler için özel olarak hazırlanmakta olan kredi türlerinden biridir. Uygun faiz oranları, uzun vadede ödeme koşulları ve yüksek meblağlar ile size sunulmakta olan ihtiyaç kredileri ile maddi problemlerinizi çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmanız mümkün olmaktadır. Hayatın bir döneminde hemen hemen herkesin ihtiyaç duyabileceği ihtiyaç kredisine Akbank farkı ile sahip olabilirsiniz. Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt ve kredi şartları ile ilgili bütün detayları sizin için paylaşıyoruz.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Faiz Oranları

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi faiz oranları, aylık %1,49 olarak karşınıza çıkmaktadır. 48 aya kadar vade imkanı ile size sunulmakta olan Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi, sahip olması oldukça kolay, ödeme koşulları oldukça iyi ve faiz oranı da oldukça cazip olan bir kredi türüdür.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Başvuru Şartları

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi başvurusu yapmak için herhangi bir belge ya da evrak getirmenize gerek yoktur. Akbank’ın en özel ihtiyaç kredilerinden biri olan direkt krediye başvuru şartı bulunmamaktadır. Akbank müşterisi olan herkes krediye Akbank Direkt uygulaması ile kolayca başvuru yapabilmektedir. Akbank müşterisi olmayan ve krediye başvuru yapmak isteyen kişiler Akbank web sitesi üzerinden krediye başvuru yapmak isterlerse TC. kimlik numarası ile telefon numaralarını doğru girmeleri yeterli olacaktır.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Avantajları

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi, krediye başvuru yapmak için şubeye gidecek vakti olmayanları ilgilendirmektedir. Acil bir şekilde kredi başvurusunda bulunmak isteyen, şubeye gidecek vakit bulamayan kişiler, 30.000 TL’lik krediye sahip olabilmek için Akbank direkt mobil uygulamasından ya da Akbank web sitesinden hızlıca krediye başvuru yapabilmektedir. Bunun yanı sıra uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları da kredinin avantajları arasında yer almaktadır.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Nasıl Çekilir?

30.000 TL’ye Kadar Akbank Direkt Krediye nasıl başvuru yapılır sorusunu soranlardansanız, cevabı sizin için paylaşıyoruz. Akbank müşterisi olup da 30.000 TL’ye Kadar Direkt Krediye başvuru yapmak isteyenler, telefonlarına indirdikleri Akbank Direkt Mobil uygulaması ile anında krediye başvuru yapabilirler. Mobil uygulamayı indirmemiş olan kişiler ise Akbank web sayfasından ilgili krediyi bularak kolayca başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. İşlemi yaparken TC. kimlik numarası ve telefon numarası yeterli olmaktadır.

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın