Akbank Artı Para Ve Cazip Fırsatları

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda veya hesabınızda para kalmadığında avantajlarıyla Akbank artı para yanınızda. Artı para nedir açıklayacak olursak, artı para bir kredili mevduat hesabıdır. Acil nakit ihtiyacı durumunda limitinizden kullanabilirsiniz.

akbank-arti-para

Artı para limitini kullanarak yapılabilecekler:

Artı para limitiniz sayesinde ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz.

Neo artınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Talep etmeniz durumunda ise artı para limitinizi kredi taksitleriniz ve sigorta ödemeleriniz için kullanabilirsiniz.

Artı para sistemi nasıl işler? Artı para günlük faiz uygulaması ile çalışır. Hesabınızda para kalmadığı zaman kullandığınız artı para borcunuzu hesabınıza para yatırarak kapatabilirsiniz. Aynı gün artı para kullanıp ödemenizi yapmanız durumunda 1 günlük faiz ödersiniz.

akbank-kredi

Artı para borcu ne zaman ödenmeli? Artı para borcu asgari ödemeleri için belirlenmiş tarih son ödeme tarihidir. Artı para kullanmaya devam edebilmek için asgari borcunuzu 14 gün içinde ödemelisiniz. Ödemelerinizi Akbank hesap özetinden takip edebilirsiniz.

Artı para faiz oranları: 100 TL artı para kullanımınız için 1 günlük faiz ile geri ödemeniz gereken tutar 100,07 TL, yedi gün sonrasında ödemeniz gereken tutar 100,51 TL ve bir ay sonrasında ödemeniz gereken tutar ise 102.21 TL. Aylık %1.84 faiz oranı ile hesaplanmıştır.

Artı para nasıl açılır? Akbank artı parayı kullanabilmek için Akbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Akbank direkt sayesinde artı para limitinizi artırabilirsiniz.

Artı paranın yeni hali, Taksitli Artı Para: Taksitli artı para ek komisyon ödemeden artı para limitinizi taksitli kullanmanızı sağlar. POS kullanımlarında 9 aya kadar vade imkanı sunan taksitli artı para, ATM kullanımları için 11 aya kadar vade sağlar.

hizli-kredi

Taksitli artı parayı vadesiz hesabınızda bulunan paraya dokunmadan da kullanabilirsiniz.

Taksitli artı para kullanımı: ATMlerden ve alışverişlerinizde kullandığınız NEO kartınız ile taksitli artı para kullanımı yapabilirsiniz.

Taksitli artı para ödeme: Taksitlerinizin başlangıcı, kullanımızı takip eden ayın 15inde olmakla birlikte, taksitlerinizi alışveriş anında aldığınız sliplerden takip edebilirsiniz. Taksitleriniz yeterli para bulunması durumunda mevduat hesabınızdan, olmaması halinde ise Artı para limitinizden tahsil edilir. Erken tahsilatlar için Akbank şubeniz ile görüşebilirsiniz.

Gelen Aramalar: akbank artı para borcu taksitlendirme,akbank artı para taksitlendirme,internet alışverişinde artı para



Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın