Akbank Direkt Serbest Hesap ile 1.000 TL ve Üzerine %13​,5 Tanışma Faizi

Akbank müşterilerine birikimlerini değerlendirebilmeleri için birçok kampanyalar düzenlemekte ve değişik fırsatlar sunmaktadır. Bu cezbedici fırsatlar arasında Akbank direkt serbest hesap ile  tanışma faizi fırsatı da bulunmaktadır. Yüksek faizli bu fırsattan yararlanabilmek için hemen başvuru yapılmalıdır.

1 . Akbank Direkt Serbest Hesap İle  Tanışma Faizi Fırsatı Şartları

Bu fırsattan yararlanabilmek için öncelikle yapılması gereken işlem Akbank direkt serbest hesap ile mevduat hesabı açmaktır. Akbank direkt serbest hesap ile bu fırsattan yararlanabilmek için hesabın çok yüksek miktarlarda olmasına gerek yoktur. 1.000 TL ve üzeri rakamlar gibi az miktarlar için sunulan bu faiz ayrıca bir avantaj sağlamaktadır. Bu mevduat hesaplarından faiz kazanabilmek için hiç beklenilmesine gerek kalmadan para yatırılabilmekte ve çekilebilmektedir.

2 . Akbank Direkt Serbest Hesap İle  Tanışma Faizi Fırsatı Özellikleri

Akbank direkt serbest hesap ile  tanışma faizi fırsatı %13,5 gibi yüksek bir fazi imkanı sunmaktadır.
Günlük faiz kazandıran bu hesaptan para eklemek ya da çekmek işlemleri vade beklemeye gerek kalmaksızın yapılabilmektedir. Hesaba para eklenmesi ile birlikte faizin işlemesinin yanı sıra para çekimlerinden sonra da bu nedenle herhangi bir faiz oranı düşüşü yaşanılmamaktadır.
Ayrıca bu mevduat hesabı üzerinden de havale ile EFT işlemleri yapılabilmektedir.
%13,5 gibi yüksek bir orana sahip olan hoşgeldin faizi ilk hesap açıldıktan sonra 90 gün vade ile geçerli olmaktadır. Bu süreden sonra ise normal banka tarafından belirlenen ve uygulanan faiz oranları devreye girmektedir. Hoşgeldin faizinden sonra bu şekilde kazanılmaya devam edilmektedir.
Akbank direkt serbest hesap ile  tanışma faizi fırsatı ayrıca internet ya da mobil üzerinden başvuru yapma, havale ile EFT gibi para ekleme ve çekme imkanlarını da sağlamaktadır.

3 . Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Akbank direkt serbest hesap ile  tanışma faizi fırsatı ile uygulanan %13,5 faiz oranı  1.000 TL ile 250.000 TL arasındaki miktarlar için geçerlidir. Eğer Akbank direkt serbest hesap miktarı 250.000 TL’yi geçer ise uygulanan faiz oranı %13,5  değil, %6.00 faiz oranı olarak uygulanmaktadır.
Akbank tanışma faizi fırsatı bittiğinde de sınır tanımamakta ve Akbank direkt serbest hesap şube liste faiz oranı uygulamaya geçmektedir.
Akbank direkt serbest hesap şube liste faiz oranı göre ise;

  • 1.000 TL ile 49.999 TL arası mevduat hesapları için Akbank liste faiz oranı olarak %9.00 faiz oranı imkanı sunmakta ve müşterilerinin bu şekilde kazanmasına devam etmesini sağlamaktadır.
  • Akbank liste faiz oranı 50.000 TL ile 99.999 TL arası mevduat hesaplarında ise %9.5 olarak belirlenmektedir.
  • Akbank liste faiz oranı 100,000 – 250,000 TL arasına  %10,25 faiz oranı belirlenmektedir.
  • Son olarak 250.000 TL ve üzeri miktarlardaki mevduat hesaplarında ise  Akbank liste faiz oranı  %6.00 olarak uygulanmakatadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir