Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

/ 8 Şubat 2018 / 286 views / yorumsuz
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Akbank’ta herkese özel Akbank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızın tipine göre kredi çekebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Akbank’tan kredi kullanmanız halinde ödeme planları tam kişiye özel olacak şekilde düzenlenmektedir. Bunlara ek olarak Akbank’ın şubelerine gitmeden, kefil zorunluluğu olmadan , imza ve belge verme şartı olmadan ihtiyaç kredisi alabilme şansına sahipsiniz.

Düğün amacıyla yapılacak masraflarda ya da evdeki mobilyaların değiştirilmesi amacıyla gerekli tutara ek olarak ayrıca tatil için ihtiyaçlarınızdaki harcamalarda herkese göre uygun faiz oranlarıyla ve vade seçenekleri ile krediyi Akbank’ta bulabilmeniz mümkün. Bu nedenden ötürü Akbank acilen doğabilecek olan nakit ihtiyacı amacıyla başvurabileceğiniz en uygun bankalar arasında ön sırada yer almaktadır. Akbank müşterisi olmanız halinde bankaların şubelerine gitmeden internet aracılığıyla bile başvuru yapabilmeniz mümkün.

Akbank İhtiyaç Kredi Başvurularında Şartlar Neler?

  • Akbank ihtiyaç kredisi için bankadan olumlu cevap aldıysanız Akbank’ta açılan hesabınıza paranız yatırılmaktadır. Fakat bankanız gerekli görebildiği durumlar olduğunda ek olarak belge isteyebilmektedir.
  • Eğer Akbank’ın müşterisi değil iseniz kredi başvuruları için internet bankacılığından yararlanamazsınız. Akbank müşterileri ve Akbank internet bankacılığı Akbank Direct ‘in aktif kullanıcıları internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirler.
  • Akbank’tan kredi çekmeniz halinde 48 aya kadar vade seçenekleri sunulmaktadır.
  • Akbank ihtiyaç kredileri için kefil istemiyor ama bu durum bankanın insiyatifi dahilindedir.

Akbank Kredi Başvurusu Hangi Yollarla Yapılabilmektedir?

Akbank’a kredi başvuruları çeşitli kanallardan yapılabilmektedir. Bunları sıralayalım:

  • Akbank mobil bankacılık (Akbank Direct),
  • Akbank’ın internet adresini kullanıp internet bankacılığı,
  • Akbank banka şubelerinden,
  • Akbank ATM’leri.

Akbank İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tabloları

-Eğer Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında 50 Bin TL sigortalı kredi kullanırsanız uygulanacak faiz oranı yüzde 1.56 olacaktır ve aylık ödenmesi gereken tutar 1587 TL olacaktır. Bu kredide sigorta tahsis ücreti 262 TL olacaktır ve toplam geri ödenecek miktar 76 Bin TL olacaktır. Eğer 48 ay vade ile 50 Bin Lira krediye sigortasız olarak başvurursanız uygulanacak faiz oranı yüzde 1.63 olacaktır. Bu kredide geri ödenecek aylık tutar 1615 TL olmakla beraber kredi tahsis ücreti 262 TL olacaktır.

-Eğer Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında 20 Bin TL sigortalı krediye başvurursanız uygulanacak faiz oranı yüzde 1.60 olacak ve aylık geri ödenmesi gereken tutar da 641 TL olacaktır. Bu kredide kredi tahsis ücreti 105 Lira olacaktır. Eğer 20 Bin lira krediye 48 ay vadeyle sigortasız olarak başvurursanız uygulanacak faiz oranı yüzde 1.67 olacaktır ve geri ödenmesi gereken aylık tutar 652 Lira olacaktır. Bu kredide de ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 105 TL olmaktadır.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.