Akbank Kredilerini 2018'de Ödeme Seçeneği

Akbank Kredilerini 2018'de Ödeme Seçeneği

Akbank kredi kullanımlarında yıl sonu müşterilerini rahatlatmak amacı ile yeni kampanyalar düzenlemiş ve ertelemeli ödemeli krediler le müşterisini memnun etmiştir.
Birçok kredi türün de krediyi 2017 yılın da kullanmanıza rağmen kredi geri ödemenizin ilk taksidini doksan gün erteleyerek (2017 kasım ayında kullanılan kredi için 2018 şubat ayın da ilk ödeme tarihi olacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz.) biz tüketicilere yıl sonu sıkışıklığın da ve masrafların arttığı dönem de kolaylık sağlamaktadır.

Akbank anında kredi

Bankanın sağladığı kredi çekme imkanların dan olan anında kredi için başvurduğunuz da,anında kredi başvuruları kısa mesaj servisi ya da bankanın internet sitesin den ve ya telefon bankacılığı ile yapılabiliyor.
Anında kredi seçeniğini kullanmak istediğiniz de Bankanın internet sitesi üzerin den kullanmak istediğiniz kredi tutarını ilgili tabloya girerek aylık ödeme seçeneklerini kredi faiz oranını ve masrafları görebiiiyorsunuz,bu işlem bütçenize göre ödeme koşulları seçmenizi sağlarken müşteri temsilcinize de 2018 ertelemeli talebinizi bildirebiliyorsunuz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu da 30.000 liraya kadar olan tutarlar da kısa mesaj servisi ve ya internet bankacılığın dan yapabiliyorsunuz bu ihtiyaç kredisi kampanyası da ileri tarihe ertelemeli olarak kullanımınıza sunuluyor ortalama faiz oranları 1.35 civarın da tabi bu kredi faiz oranı sizin kredi notunuz ve banka müşterisi olmanız durumlarında daha aşağı çekilebiliyor.
İhtiyaç kredisi kullanımlarınız da kredi kullandırma seçeneklerini işaretlerken ertelemeli olduğunu bildirmeniz halinde (ki müşteri temsilciniz bunu size teklif edecektir) 2017 kasım ya da Aralık ayında kullandığınız kredinizin ilk taksidini 2018 yılı ocak ve ya şubat ayın da geri ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Ertelemeli kredi veren bankalar

Son dönem de yıl sonunun da yaklaşması ile birçok banka ertelemeli kredi uygulamasına başlamış bulunuyor,ertelemeli kredi talebiniz olduğun da bu kampanya ya katılan bankaların internet sitelerini ziyaraet ederek faiz oranları hesaplaması yapmanız kesinlikle gerekmektedir.
Bir avantaj dan yararlanırken yüksek faiz ödemek durumunda kalmamanız için oranları görmeli ve bu avantajı iyi değerlendirmelisiniz.
Akbank ertelemeli kredi kullanmanızı sağlarken sizi mağdur etmeyecek şekilde güncel ve yasal faiz oranları kullanmaktadır.
Sizin ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda size üç ay ertelemeli kredi hizmeti sağlarken sizin kredi notunuzu ve bankacılık sicilinizi göz önünde bulundurarak esnek faiz oranları ile kazançlı ve ertelemeli kredi tahsis etmektedir.
Banka müşterisi olmasanız bile sistemde ki bankacılık puanınıza göre hesaplama yapmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir