Akbank Peşinatsız Kredi

/ 12 Şubat 2018 / 240 views / yorumsuz
Akbank Peşinatsız Kredi

Akbank hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yapılan açıklamada tüketicilere peşinat vermeden kredi imkânı sunması hedefleniyor. Almak istediğiniz evin yüzde 100’üne kadar kredi kullanmanıza imkân tanıyan bu kampanya ile kira öder gibi ev sahibi olmanız gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca vade sonunda yeni bir eviniz olmuş oluyor. Bu kampanya bir ilk sayılabilir.

Avantajlar

Birçok avantajı bulunuyor. Bu avantajlardan birisi faiz oranlarının sabit olmasıdır. Sabit faiz oranları sayesinde sizin için dalgalanmalar problem oluşturmuyor. Piyasada gerçekleşecek olan dalgalanmalar kredi kullanıcısını etkilemiyor. İlerleyen günlerde faiz oranlarının artması veya azalması sizi etkilemiyor. Bu ise sizin zarar etmenize izin vermiyor. Ayrıca ekspertiz bedeli ile alakalı da bir düzenleme yapılmış durumda. Ekspertiz fiyatları 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tamamını nakit çekmek isteyenlere kolaylık sağlamayı hedefleyen Akbank ekspertiz ücretini de kredi tutarına dâhil edebiliyor. BU sayede sizin sadece kredi ödemeniz kalıyor. Sıfır peşinat ile ev sahibi olmanız sağlanıyor.

En Büyük Avantajı

Size birikim yapmadan direk ev sahibi olma imkânı sunuyor. Bu sayede beklemeden, maaş artımınızı gözetmeden, bir an önce evinize kavuşabiliyorsunuz.

Birçok Kişi Bu Krediden Faydalanabilecek

Ev satın almak isteyen fakat ev satın alacak kadar nakiti, birikimi olmayan herkes bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu sayede yeterli birikim olmasa da anında ev sahibi olmanın yolu açılıyor. Bankaya ödenen kredi miktarı bittiğinde kira vermek yerine ödediğiniz kredi, sizin evinizin parası olmuş ve bu sayede boş yere ödeme yapmamış oluyorsunuz. Kira ödediğiniz takdirde boşa giden paranız bu sayede biriktirilmiş ve gelecekte size ait bir evin olmasını sağlamış oluyor. İş hayatına yeni başlayan, maaşı iyi durumda olan fakat birikim yapmaya fırsatı olmayanlar bu sayede yeni bir ev almış oluyor. Ayrıca yeni evleneceklere sunulan bu fırsat daha kolay bir evlilik süreci geçirilmesine de katkı sağlıyor.

Faiz Oranları Nedir?

Kredinin faiz oranı yüzde 1,25 olarak uygulanır. Almak istediğiniz ev 250 000 Türk Lirası bir bedele sahip ise bunu 120 ayda ödeyebilirsiniz. Aylık taksitler 4 033 TL olarak belirlenmektedir. Daha düşük miktarlarda çekim yapabilirsiniz. 100 000 TL fiyata sahip bir evin size aylık ödemesi 1613 TL olacaktır. Bütçenize göre seçeceğiniz evi belirleyebilir, sıfır peşinat ile ev sahibi olabilirsiniz. Özellikle yeni evlenen çiftler için büyük önem taşıyan bu konuya Akbank kolaylık sağlamış gözüküyor. Faiz oranları da çok yüksek olmayan kredi ile peşinatsız ev sahibi olmak artık mümkün.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.