Akbank Üye İşyeri Olma Koşulları Nelerdir ? 

Akbank Üye İşyeri Olma Koşulları Nelerdir ? 

Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuştur ve Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer almaktadır. Akbank ilk olarak pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyl faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk zamanlar Adana’da faaliyet gösteren Akbank, 14 Temmuz 1950 tarinde İstanbul’da ilk şubesini açmıştır. Daha sonra 1954 yılında Akbank merkezi İstanbul olacak şekilde çalışmalarını sürdürmüştür.
Kendini sürekli yenileyen ve müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışan Akbank , bugün ulaştığı 917 şubesi ile müşterilerine hizmet vererek, Türkiye’nin en büyük bankalrı arasında yer almaktadır. Her zaman müşteri odaklı çalışan ve yeni teknolojilerle güncellenerek hizmet veren Akbank müşterilerine sunduğu şartsız Akbank üye işyeri olma özelliği ile herkese avantajlarından yararlanma imkanı sunmaktadır.

NASIL AKBANK ÜYE İŞYERİ OLABİLİRİM ?

Akbank POS başvurusu artık çok daha hızlı ve kolay gerçekleşiyor. Akbank’ta hesabınız olmasa bile başvurunuzu işyeri yoğunluğundan dolayı şubeye gitmeye gerek kalmadan hemen yapabilir, kolayca Akbank üye işyeri olarak, POS cihazınız adresinizden teslim alabilirsiniz.Yapacağınız son derece basit birkaç işlem sonunda kolayca Akbank üye işyeri olabilirsiniz. Akbank üye işyeri başvurusu yaparak Akbank direkt internet ile Akbank ayrıcalıklarından faydalanmak için birkaç farklı yol izleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için;
1- 4425’e ‘POS’ yazarak VKN NUMARASI VE FİRMA ÜNVANI ile birlikte sms gönderebilirsiniz.
2- AKBANK DİREKT İŞİM veya AKBANK DİREKT KURUMSAL yolu üzerinden pos cihaz isteyinizi belirtebilirsiniz.
Ayrıca internet üzerinden form doldurarak başvuru yapabilir , bankanın size ulaşmasını sağlayabiirsiniz.

AKBANK ÜYE İŞYERİ OLMANIN SİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR NELERDİR ?

– Axess, Wings, ve  Free sahiplerine çeşitli ödeme planları sunabilir böylece müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
– Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden gelen Visa ve MasterCard ve China Union Pay (CUP) logolu tüm kartlara satış yapabilirsiniz.
– 444 28 28 POS Destek Hattından 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.
– Düzenlenecek kampanyalarda hediye kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.
– Ekstrelerinizi e-posta veya faks yoluyla alabilirsiniz.
– Akbank Direkt İnternet’te yer alan RAPORTAL‘dan hesap hareketlerinizle ilgili raporlar alabilirsiniz.
– Müşterilerinize farklı hizmetler sunarak hem ek gelir elde edebilirsiniz hem de müşterilerinizin mağazanıza ziyaret sıklığını artırabilirsiniz.
İzleyeceğiniz birkaç adım ile kolayca üye olun ve Akbank desteğini işyerinizde de arkanızda hissedin. Gelin sizde Akbank üye işyeri sahibi olun ve Akbank’ın ayrıcalıkları ile kazancınıza kazanç katın.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir