Akbank’tan Araç Yenileme Kredisi

Akbank’tan Araç Yenileme Kredisi
Otomobil almak isteyenlere, bankalar çeşitli ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Aracını yenilemek isteyen ya da ilk kez araç sahibi olmak isteyenler, araç kredisi çekerek hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Bankalar da, bu hayallerin gerçekleşmesinde kredi desteği ile büyük rol oynamaktadırlar. Akbank, araç kredisi veren bankalardan sadece biridir. Akbank’tan araç yenileme kredisi çekerek, ihtiyacınız olan otomobili almanız mümkün. Konut kredisi, arsa kredisi derken araç kredileri de, bankaların sunduğu vazgeçilmez kredilerden biridir. Akbank araç kredisi ile alacağınız taşıt için gereken finansmanı sağlamanız mümkün.

akbank-kredi-2017.jpg

Akbank Araç Yenileme Kredisinin Koşulları

Hayalinizdeki aracı almak için Akbank araç yenileme kredisi ile gerekli parayı temin edebilirsiniz. Akbank müşterilerine özel %1,31 faiz oranıyla taşıt kredisini, ister 0 km, isterse de 2. El taşıtlar için almak mümkün. Akbank araç yenileme kredisi koşulları;
– Kampanya dâhilinde verilecek kredinin son başvuru tarihi 31 Aralık 2017 olarak bildirilmiştir.
– Araç yenileme kredisi, 2. El veya 0 km araçlar için geçerlidir.
– Sadece bireysel taşıt kredileri için %1,31 faiz oranı geçerlidir.
– 48 aya kadar varan vade seçenekleri mevcuttur.
– Akbank araç yenileme kredisi faiz oranları, piyasa koşulları gereğince değişkenlik gösterebilir.
– Kredi kullandırma koşulu ve kredi tahsis kararı, bankanın aktif kredi politikaları çerçevesinde tekrardan değerlendirilebilir.

tasit-kredisi-akbank.png

Akbank Araç Yenileme Kredisi Faiz ve Maliyet Oranları

– 20 bin TL krediyi 12 ay vadede, aylık %1,31 faiz oranı ve 1.842 TL taksit ödemesi ile çekmek mümkün. 100 TL kredi tahsis ücreti alınır. Toplam maliyet aylık %1,65 oranında, yıllık ise %21,7 oranında seyreder.
– 20 bin TL krediyi 24 ay vadede, aylık %1,31 faiz oranı ve 2.517 TL taksit ödemesi ile çekmek mümkün. 100 TL kredi tahsis ücreti söz konusudur. Toplam maliyet aylık %1,62 oranında, yıllık ise %21, 2 oranındadır.
– 20 bin TL krediyi 36 ay vadede, aylık %1,31 faiz oranı ve 1.829 TL taksit ödemesi ile çekmek mümkün. 100 TL kredi tahsis ücreti alınır. Toplam maliyet aylık %1,60 oranında, yıllık ise %21 oranında seyreder.
– 20 bin TL krediyi 48 ay vadede, aylık %1,31 faiz oranı ve 1.491 TL taksit ödemesi ile çekmek mümkün. 100 TL kredi tahsis ücreti alınır. Toplam maliyet aylık %1,60 oranında, yıllı ise %20,9 oranındadır.

Araç Kredisi Başvuru Süreci

Gerekli belgeler (kimlik fotokopisi, ikametgâh, gelir belgesi, maaş bordrosu v.b) ile Akbank araç yenileme kredisi başvurusu için herhangi bir Akbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

— * —

Sitemizdeki tüm Akbank Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir