Aktifbank 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Aktifbank 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Her türlü acil ihtiyacımızda ortaya çıkan finansman eksikliğinde bankalardan kredi temin edilebilmektedir. Bankalar için ihtiyaç kredisi yüksek riskli kredi grubunda bulunduğundan sıklıkla çeşitli teminat ve gelir beyannamelerini talep edebilmektedirler. Ancak son yıllarda gelişen bankacılık hizmetlerinin internete taşınması, telefon ile saniyeler içerisinde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi ile bu anlamda denetlenen tek güvence kredi notu olarak karşımıza çıkmaya başladı. Kredi notu, kredi kayıt bürosu tarafından bizim adımıza kaydı tutulan bir endekstir. Bu endeks, daha önceki kredi alışverişlerimizi ve bu kredilendirmelere yönelik ödeme düzenimize göre belirlenmektedir. Eğer tanımladığımız bu kredi notumuz düşük ise bankalar bize kredi vermek konusunda isteksiz olabilirler ve olumsuz yanıt alabiliriz. Her ne kadar önemli bir husus olsa da bazı bankalar kredi notunu dikkate almadan da kredi temin edebilmektedirler. Bu anlamda eğer kredi notunuz düşük ise kredi notunu dikkate almayan bankalara başvurma şansına sahipsiniz.
aktif-bank-kredi.jpg
2016 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte olan Aktif Bank bu anlamda müşteri ilişkilerine daha çok önem veren bir banka olduğundan kredi notuna önem vermeyen bankalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Aktif Bank, şubeye gitmeden, masraf ödetmeden ve kredinizi anında cebinize koyan bir bankacılık anlayışına sahiptir. Çalık Holding tarafından kurulan ve kısa sürede bir çok ilde şubelerini açarak, şubelendirme mantığı yerine alternatif kanallarla halka daha kolay hizmet verme mantığıyla çalışan Aktif Bank, bu özellikleriyle dikkat çekmiştir.

AKTİF BANK’TAN 30.000 TL’YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Kısa sürede büyük gelişim gösteren Aktif Bank, sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile de acil nakit ihtiyacı bulunanlara anında kredi sağlamaktadır. Kefilsiz, evraksız, masrafsız ve online olarak sunulan “İnternetten Anında Kredi” kampanyasıyla dikkat çeken aktifbank ihtiyaç kredisi alanında da kendisini göstermiştir.
n-kolay-kredi.png
Aktifbank’tan kredi talebinde bulunmadan önce ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini değerlendirerek başvurunuzu yapmak istiyorsanız, hesaplama ise şu şekilde yapılabilir;
Öncelikle Aktifbank’ın vadeye ve kredi tutarına göre değişiklik göstermeyen faiz oranı avantajı bulunmaktadır. 12 ile 48 ay arasında değişen vade seçeneklerinde %2.29 faiz oranı sunan Aktif Bank, 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma şansı tanımaktadır.
Aktifbank’tan kullanacağınız 10.000 TL’lik kredi için 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanacak olan faiz orano %2.29’dur ve bu faiz oranına bağlı olarak aylık taksit ödeme tutarınız ise 440.98 TL olacaktır. Bununla beraber bu ihtiyaç kredisine onay almanız durumunda, kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödersiniz ve uygulanan efektif yıllık faiz oranı ise %38.9807 olacaktır.
Bu şartlar altında 30.000 TL’ye kadar Aktif Bank İnternetten Anında Kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Aktif Bank’ın resmi web sitesinden ilgili sekmeye giderek aktifbank kredi başvurusu işleminizi saniyeler içerisinde yapabilir ve kredinizi anında temin edebilirsiniz.

— * —

Sitemizdeki tüm Aktifbank Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir