Aktifbank'tan 2018'e Özel Koşulsuz Anında Kredi !

Aktifbank'tan 2018'e Özel Koşulsuz Anında Kredi !

Aktifbank yeni yıla girerken ihtiyaç duyanlara kredi notuna bakmadan uygun faizli kredi kampanyası düzenledi. Aktifbank N Kolay Kredi ile kredi notunuzu dert etmeden, koşulsuz ve evraksız kredi kullanabileceksiniz. Bankanın 30.000 TL’ye varan tutarlarda verdiği kredinin detayları haberimizde.
Aktifbank şubeye gitmeden üstelik hafta sonları dahil başvuru yapabileceğiniz 2018 ihtiyaç kredisini dileyen vatandaşlar 2 bin lira ile 30 bin lira arasında değişen tutarlardan faydalanabilecek. Aynı zamanda bankanın açtığı tanışma kredisi, emekli kredisi ve taşıt kredisi gibi yeni kredi kampanyaları mevcut. Peki Aktifbank özel faiz oranlı kredi kampanyasının detayları neler?
Aktifbank İhtiyaç Kredisi Ne Kadar?
Kredi tutarı 2 bin liradan başlayıp 40 bin liraya kadar çıkıyor. Kredi vadeleri 12 ay ile 48 ay taksitlendirilmeye müsait. Faiz oranı ise tüm tutarlar ve vadeler için sabit tutularak %2,29 olarak belirlenmiş.
Ne Kadar Öderim?
Aşağıda bankadan aldığınız kredi tutarlarına göre bankaya ne kadar ödeyeceğiniz tablo mevcut.
Aktifbank 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi (12 ay vadeli)
5 bin lira kredi için 12 ay vadeli almanız halinde bankaya aylık 490 TL taksitler ödeyerek 12 ay sonunda 5.900 TL vermiş oluyorsunuz.

Aktifbank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi (24 ay vadeli)
24 ay vadeli 10 bin lira kredi almanız halinde aylık 575 TL geri ödeyerek 24 ay sonunda toplam 13.850 TL geri ödemiş olursunuz.
Aktifbank 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi (48 ay vadeli)
Bankadan 48 ay taksitli 30 bin lira ihtiyaç kredi almanız halinde aylık 1.133 TL ödeyerek 48 ay sonunda 48 ay yani 4 sene sonunda toplam 54.535 TL geri ödemeniz gerekecek.
2018’e Özel İhtiyaç Kredisine Başvurma Kanalları
Bankanın internet şubesine girerek krediler bölümünden ihtiyaç kredisine girerek hemen başvur butonuna tıklayarak izin verilen limitler arasında tutar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Açılan formda T.C. kimlik numarası ve telefon numarası gibi bilgilerinizi girerek hafta sonu da dahil olmak üzere istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.
Ayrıca bankanın herhangi bir şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi almaya hak kazanmanız halinde gerekli belgeleri imzalayarak anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir