Alanya'nın Ünlü Plajında Korkunç Cinayet Vakası

/ 12 Haziran 2018 / 97 views / yorumsuz
Alanya'nın Ünlü Plajında Korkunç Cinayet Vakası
Olay 10 Haziran’da sabah saatleriyle 5 sularında yaşandı. İddiaya göre Alanya’nın en ünlü plajlarından birisi olan Kleopatra plajında tatil yapmaya gelen ve Lübnan uyruklu olduğu tespit edilen Alman vatandaşı ve hiphop sanatçısı Mohamed Hareket kasten adam öldürme suçundan tutuklanarak Alanya L tipi cezaevine gönderildi. Olayla ilgili olarak susma hakkını kullandığını söyleyen ünlü hiphop sanatçısının ayrıca kaldığı odasında yapılan geniş çaplı aramada bir miktar uyuşturucu madde de ele geçirildi. Bunu tamamen kabul eden ve uyuşturucu kullanıcısı olduğunu inkar etmeyen hiphop şarkıcısının olayla ilgili olarak kendisine atfedilen adam öldürme olayını yalanladı.

Olayın Tanığı Türk Kızı Dilara Ateş

Kleopatra plajında sabah 5 sularında suyun içerisinde cansız halde yatan bir kadın cesedini gören çevredeki insanların hemen 112 acil servise haber vermesiyle olaylar başladı. Suyun kenarında cansız halde yatan kişinin 35 yaşındaki Alman uyruklu bar çalışanlarından Katharina Kugel olduğu tespit edildi. Kugel’in tatil cennetinin diskosunda Türk kız arkadaşı Dilara Ateş ile eğlendikleri ve sonrasında yanına Lübnan uyruklu hiphop şarkıcının geldiğini söylediği dikkat çekti. Olayı Dilara Ateş tüm çıplaklığıyla anlatarak mahkemede şunları söyledi: ” Katharine diskoda Hareke ile tanıştı ve sonra anlaşarak onun evine gittiler. Daha sonra beni de odama bıraktılar.”

İddiaları Doğruladı Ancak Katil Olduğunu Yalanladı

Hareke söz konusu olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada Katharine Kugel ile evde seviştikten sonra denize girdiklerini ve denizin içerisinde de seviştiklerini belirtti. Daha sonra kendisinin üşüdüğü için oradan ayrıldığını ve giyindikten sonra evine geldiğini belirtti. Ölüm olayıyla herhangi bir şekilde ilgisinin bulunmadığını söyledi. Sabah 5 sularında olayı yakından görenlerin Mohamed Hareke’nin telaşlı bir şekilde kızın yanından uzaklaştığını ve her halinden telaşlı olduğunun anlaşıldığı ifade edilerek kasten adam öldürme suçundan suçu sabit kılınarak Antalya L tipi cezaevine sevk edildi. Tutuklanmak üzere cezaevine gönderilirken kolluk kuvvetlerine zor anlar çıkarmaya kalkışan hiphop sanatçısının ayrıca sağa sola tekmeler savurduğu, başını duvara çaldığı da görgü tanıkları tarafından ifade edildi.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.