Ayda 1100 TL Taksitle Konut Kredisi

Ayda 1100 TL Taksitle Konut Kredisi

Özellikle büyük şehirlerde ev kiralarının 1000 TL civarlarında seyrediyor olması bu rakama kredi kullanarak ev sahibi olunabilir mi sorusunu gündemimize taşıdı. Küçük bir araştırma ile ayda 1100 TL Kredi taksiti ödeyerek 80.000 TL Konut Kredisi kullanıp yeni bir ev sahibi olabileceğimizi gördük.. Yani her ay kira ödemek yerine satın alacağınız yeni bir evin kredi taksitlerini ödeyebilirsiniz.
.
Garanti Bankası‘nın % 2 Peşin Komisyonlu Konut Kredisi Kampanyası‘nı incelediğimizde ayda 1100 TL kredi taksiti ödeyerek 80.000 Lira Konut Kredisi kullanabileceğimizi görebiliyoruz. Küçük bir birikiminiz varsa bu rakamın üzerine ilave ederek 90.000 TL ile 150.000 TL aralığında bir evi satın alabilir ve aylık kira ödemek yerine kendi evinizin kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.
.
Garanti Bankası‘nın % 0,65’ten başlayan aylık kredi faiz oranları ile tüm Konut Kredisi Kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizin sağ üst köşesindeki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz. Ayrıca Konut Kredileri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yeni kredi kampanyalarını öğrenmek için site editörlerimize mesaj yazabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir