Aziz Yıldırım Yeni Hayatını Sosyal Medyadan Paylaştı

/ 12 Haziran 2018 / 102 views / yorumsuz
Aziz Yıldırım Yeni Hayatını Sosyal Medyadan Paylaştı
Tarih 3 Haziran 2018… Yer Fenerbahçe Ülker Stadyumu. Bir yanda 1998-2018 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübünü sırtlamış olan ve adını Fenerbahçenin efsaneleri arasına yazdırmayı başaran Aziz Yıldırım diğer tarafta Koç Grubunun en çalışkan ve genç üyesi Türkiye’nin saygın iş adamlarından Ali Koç. Yapılan başkanlık seçiminde Ali Koç tam 16 bin oy alırken Aziz Yıldırım ise sadece 4 bin oy alarak açık ara farkla seçim yarışını kaybetmiş, son defa şöyle bir stadyuma baktıktan sonra kimseye selam sabah vermeden çekip gitmişti. O gün bugündür kendisini ne bir gören ne de bir duyan olmuştu.

Stadyuma Son Bir Defa Bakıp Gitmişti

Aziz Yıldırım seçim sonuçlarının sonuna dek açıklanmasını beklemeden koltuğundan kalkmış ve stadyuma şöylece bir bakarak ayrılmıştı oradan sessiz sedasız. Ardından da kendisi hakkında 3 Haziran sonrası herhangi bir gelişme yaşanmamış ve Ali Koç’un kendisine teklif ettiği veda konuşmasını da danışmanı aracılığıyla kesin bir dille reddettiğini açıklamıştı. Ondan sonra herhangi bir şekilde görüntülenmeyen efsane başkan kendi resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Yaptığı bu açıklama aslında yazılı değil sözlüydü, fotoğraflarla ne yaptığını açıklamak ister gibiydi efsane başkan.

Açıklaması O Bir Tek Fotoğrafı Oldu

Fenerbahçenin efsane ismi Aziz Yıldırım seçim yarışını kaybettikten sonra sessizliğini sonunda bozdu. Kendisine ait resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı fotoğraf paylaşımında yanında Fenerbahçenin eski üyelerinden Önder Fırat Yıldırım ile birlikte görüntüleniyor. Kendisini dinlenmeye verdiği her halinden belli olan başkanın üzerinde ceket beyaz gömlek duruyor. Başkan ekrana profilden bakmış halde takipçilerine yazılı açıklamadan çok daha anlam veren ifadeler verdiği her halinden belli. Başkanlık yarışması sonrası hiçbir şekilde sözlü basın açıklamasında bulunmayan Aziz Yıldırım’ın şimdilerde kendisini gezmeye, dinlemeye epey ihtiyacının var olduğu görülmektedir. Başkan şimdilik kafasını dinliyor ve yeni mekanlar görme peşinde. Bundan sonra kendisini nerelerde göreceğiz bu şimdilik soru işareti olurken futbolu tamamen bırakıp bırakmadığı ve bundan sonraki hayallerinin neler olduğu şimdiden merak edilenler arasında.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.