Bahçeli'den Uzman Çavuşlar Kadroya Alınsın Açıklaması

/ 9 Ekim 2018 / 46 views / yorumsuz
Bahçeli'den Uzman Çavuşlar Kadroya Alınsın Açıklaması

MHP Genel Bahçeli’nin bazı zamanlarda yapmış olduğu çıkışları herkes biliyor. Bazen toplumda karşılık bulacak ve belirli bir kesimin beklentilerini karşılayacak çıkışlar yapan Devlet Bahçeli’den uzman çavuşlar kadroya alınsın açıklaması geldi. Uzun zamandır statüleri tartışma konusu olan ve mağduriyetlerinin giderilmesini bekleyen uzman çavuşlardan büyük destek bulan bu çıkışın ne kadar karşılık bulacağı şimdilik bilinmiyor. Uzman çavuşlar kadroya alınır mı ya da uzman çavuşlar kadroya alınacak mı sorusunun cevabını hükümet kanadından gelecek cevap belirleyecek.

Bahçeli’den Uzman Çavuşlar Kadroya Alınsın Açıklaması

Devlet Bahçeli’nin uzman çavuşlara ilişkin açıklaması şöyle; Bizim için uzman çavuşların kadroya alınmaları, özlük haklarının düzeltilmesi tarihi ve milli bir hedeftir. Teröristlere en ufak müsamaha vahim sonuçlara davetiye çıkaracaktır. Nefret kuluçkasına yatan terör elebaşları neden yakalanamaz? Biz bu hainlerin kökünün kazınmasını istiyoruz. Uçaklar vurunca kaçıyorlar, sığınaklardan kaçıyorlar.

Murat Karayılan, Bahoz Erdal’dan ve çete başlarının döktükleri kanların hesaplarını sormak bugün değilse ne zaman olacaktır. Türkiye hain terör örgütünden güçlü değil midir? Türk Devleti nice gözü kara yiğitleri bağrında yaşatır. Biz de veli de, deli de çoktur. Şerefsizlerin kafaları çuvala sokulup neden getirilmesin. Bu konuda sayısız misal vermek mümkündür.”

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.