Bayram Kredisi Kampanyaları Karşılaştırma

Bir bayram daha neredeyse geldi ve herkes 9 günlük bayram tatili için planlar yapmaya başladı bile.. Bayram alışverişleri, bayram ziyaretleri yada tatil planları için Bayram Kredisi arayışları hız kazandı.. Hem rekabetin yoğunluğu ile hem de taleplerdeki patlama nedeni ile Bayram Kredisi Kampanyaları‘nda daha uygun koşullarla daha az maliyetli kredi kullanabilmek mümkün oluyor.. Şimdi isterseniz 2016 Bayram Kredisi Kampanyaları‘na bir göz atalım;

.

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2016

.

Garanti Bankası duyurmuş olduğu Bayram Kredisi Kampanyası’nda % 1,43’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullandırıyor. Ayda 450 TL Taksitle 12.000 TL Bayram Kredisi spotu ile reklamları devam eden kampanya kapsamında 100.000 Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullanabiliyorsunuz.

.

Akbank Bayram Kredisi 2016

.

Akbank’ın “İki Bayram Arası Ödeme Olmaz” sloganı ile tanıtımını yaptığı Bayram Kredisi Kampanyası’nda kredinizin ilk taksitini 3 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Ayda % 1,24 faiz oranı ile kredi kullanabileceğiniz ve Haziran ayı içerisinde kredi kullandığınızda ilk taksitinizi Eylül ayına erteleyebileceğiniz Akbank Bayram Kredisi Kampanyası 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacak…

.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2016

.

Vakıfbank’ın Geleneksel Bayram Kredisi sloganı ile her yıl kampanya hazırlayarak geleneksel hale getirdiği Bayram Kredisi Kampanyası ile bu yıl 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Vakıfbank’ın ayda 1,25 ‘ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade ile kredi kullandıracağı kampanyada hiçbir kredi masrafı ödemeden kredi kullanmak isteyenler için Masrafsız Bayram Kredisi seçeneği de bulunuyor.

.

Finansbank Bayram Kredisi 2016

.

Finansbank’ın “Günde 9 TL’den başlayan taksitlerle 7500 TL Bayram Kredisi” sloganı ile reklamlarını sürdürdüğü kampanyasında aylık kredi faiz oranları % 1,23 ‘ten başlıyor. Kampanyada  3 Ay Taksit Erteleme imkanı da sunan Finansbank, şubelerin yanı sıra cepten ve internetten de kredi başvurusu olanağı sağlıyor..

.

Odeabank Bayram Kredisi 2016

.

“Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle Gelir Belgesiz Anında Kredi” sloganını mutlaka duymuşsunuzdır. Odeabank Bayram Kredisi Kampanyası’nda masraf ödemeden kredi kullanabiliyor ve aylık % 1,29 ‘dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Odeabank kampanya kapsamında 75 yaşına kadar olan herkese sadece nüfus cüzdanı ile hiçbir belge talep etmeden Bayram Kredisi kullandırıyor.

.

Fibabanka Bayram Kredisi 2016

.

Fibabanka da bu bayramda çok özel bir kampanya hazırlayarak bankaların Bayram Kredisi yarışına orta oldu. Aylık % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracak olan Fibabanka maksimum kredi tutarı olarak 30.000 TL belirlemiş. 11 Temmuz’a kadar geçerli olacak Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası ile ayda 450 TL taksitle 12 ay vadeli 5000 TL Bayram Kredisi kullanabiliyorsunuz.

.

TEB Bayram Kredisi 2016

.

TEB de bu bayramda bayram kredisi taksitlerinizi erteleyebileceğiniz bankalardan… TEB’in “Bayram İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, kredi ödemenizi erteleyin” sloganı ile tanıtımlarına devam ettiği Bayram Kredisi Kampanyası’nda aylık kredi faiz oranları % 1,20 ‘den başlıyor. Bu faiz oranı ile 12 taksitle 3000 TL Bayram Kredisi kullanırsanız da aylık taksitleriniz 274 TL oluyor…

.

Bayram Kredisi Başvurusu yapmadan önce tüm Bankaların Bayram Kredisi Kampanyalarına ilişkin incelemeler yaptığımız tanıtım yazılarımızı inceleyebilir sizin koşullarınıza en çok uyum sağlayan kredi kampanyasına banka şubelerinden, cep telefonundan, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden kolayca başvurabilirsiniz. 2016 Bayram Kredisi Kampanyaları hakkında bize sormak istedikleriniz olursa site editörlerimizde çekinmeden mesajlarınızı gönderebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bayram Kredisi Kampanyaları Karşılaştırma (2 Yorum)

  1. Merhaba Fehmi Bey;

    Mesajınızdan 36 ay taksitle 5000 TL kredi kullanmak istediğinizi anlıyoruz. Bize gelir durumunuzu ve kredi notunuzu yazabilirseniz size yardımcı olacak seçenekler sunmaya çalışacağız.