Bayram Kredisi Kampanyalarını İnceleyip Karşılaştırıyoruz

Bankalar, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Her yıl her bayramda düzenlenen ve geleneksel hale gelen kredi kampanyaları kapsamında alışveriş ve tatil planlayan tüketicilerin ihtiyaçları % 1.14’ten başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri ile karşılanıyor.

Düşük faizli kredi seçeneklerinden taksit ertemeli Bayram Kredisi fırsatlarına kadar pek çok ödeme alternatifi sunan Bayram Kredileri’nde maliyetler, başta faiz oranı olmak üzere tahsis ücreti, vade, kredi tutarı ve ödeme seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. Bireysel müşterileri için ihtiyaç kredilerinin yanında bazı bankalar da taşıt, esnaf ve işletmelere özel kampanyalar düzenliyor.

KREDİ TAKSİTLERİNİZİ ÖDEMEYE 3 AY SONRA BAŞLAYIN

Akbank’ın bayrama özel yüzde 1.23’ten başlayan faiz oranıyla sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında müşteriler, ödemelerini 3 ay erteleyebiliyor.Müşteriler, 30 Haziran’a kadar kampanyadan faydalanabilecek. Garanti Bankası’nın geleneksel bayram kredisinde ise kampanyası kapsamında, yüzde 1.29’dan başlayan faiz ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. İş Bankası da ‘Geleneksel Bayram Kredisi’ kampanyasıyla bireysel tüm ihtiyaçlar için değişik vade ve tutarlarda kredi seçenekleri sunuyor. 4 Temmuz’a kadar devam edecek kampanya kapsamında 48 ay vadede günde 5 TL’ye 5 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar kredi imkanından yararlanmak mümkün olacak.

GÜNDE 1 TL ‘DEN BAŞLAYAN TAKSİT SEÇENEKLERİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘Günde 10 TL’ye 10 bin TL’ ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. ICBC Turkey, 10 bin TL  için günlük 9.5 TL ödemeli kredi sunarken Fibabanka ise, günde 10 TL taksitle 10 bin TL tutarlı kredi veriyor, ABank 12 aydan, 48 aya değişen vadelerde Bayram Kredisi kullandırıyor. Günlük ödemeli kredi kampanyalarında en dikkat çekici açıklama ise “Günde 1 TL Taksitle Bayram Kredisi” kullandıracak Denizbank’tan geldi… Burgan Bank da 3 ay taksit ertelemeli bayram kredisi veriyor.

SMS İLE BAŞVURU 

QNB Finansbank, ‘Kredi Finansçıdan Alınır!’ kampanyasında her tutarda kredi 3 ay erteleme seçeneğiyle sunarken, müşteriler günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vadede 15 bin TL kredi kullanabiliyor. Odeabank ise, 3 ay taksit erteleme seçeneğiyle Ramazan Bayramı’na özel kredi kampanyası başlattı. 22 Haziran’a kadar geçerli kampanyaya SMS ile başvuru yapılabiliyor. Bankada 48 ay vadeye kadar sunulan bayram kredisinde en uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri müşteri skorlaması yöntemi ile belirleniyor. Yapı Kredi de, bu döneme özel başlattığı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde 10 TL ödeyerek 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi veriyor.

 

36 AY TAKSİT VE TAKSİT ERTELEME FIRSATI

DenizBank, bayramda tüm finansal ihtiyaçlar için günde 1 TL’den başlayan taksitlerle kredi kullandırıyor. Söz konusu kampanya için 30 Haziran’a kadar başvuru yapılabilecek. Şekerbank ise, Ramazan ayında nakit ihtiyacı artan esnaf ve işletmelere özel 36 aya varan vadeler ve 3 ay taksit erteleme seçeneğiyle kredi veriyor.

 

O KiLOMETRE ARAÇ KREDiSi

VakıfBank ‘Geleneksel Bayram Kredisi” ile 90 bin TL’ye, ‘Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi’ ile de 250 bin TL’ye kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor. Kamu çalışanları yüzde 1.14’ten başlayan, emekliler ve özel sektör çalışanları ise yüzde 1.16’dan başlayan faiz oranlarıyla bin TL ile 90 bin TL arasında ‘Geleneksel Bayram Kredisi’ni kullanabiliyor. Bankanın bayrama yeni bir otomobille girmek isteyen ler için hazırladığı ‘Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi’ de  48 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor.

Kaynak; Banka-Kredileri.Com & Star
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın