Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

“Şimdi Bonuslu Olmak Çok Kolay” sloganı ile isteyen herkesi Bonus Card sahibi yapmak isteyen Garanti Bankası, kredi kartı almak isteyen herkese internet üzerinden kısa bir başvuru formu doldurarak Gelir Belgesiz, Kefilsiz, Evraksız Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartı olan Bonus Kredi Kartı sahibi yapıyor.. Başvuru formunu dolduruyorsunuz, kredi kartınız adresinize gönderiliyor.
İlk olarak Garanti Bankası tarafından hayata geçirilen ve kolay kullanımı, avantajları ve çok fazla ilgi gören yenilikleri ile pek çok banka tarafından da kullanılmaya başlayan Bonus Kredi Kartları, sahip olduğunuzda size de çok fazla avantaj ve bedava alışveriş fırsatları sağlayacak.. Günlük alışverişlerinizi Bonus Kredi Kartlarınız ile yapmanız halinde, hem pek çok alışverişinizde vade farksız taksit olanakları kazanacaksınız hem de bol bol bonus kazanarak bedava alışveriş fırsatı yakalayacaksınız.
Garanti Bankası Bonus Kredi Kartları kapsamında herkese uygun kredi kartı seçenekleri sunuyor.. Kadınlara özel kredi kartları, gençlere özel kredi kartları ya da işletmelere özel kredi kartları gibi onlarca çeşit kredi kartı seçeneği sunan Garanti Bankası, kredi kartı başvurusu yaparken dilediğiniz kredi kartını seçme olanağı sunuyor.

Garanti Bankası’ndan Bonus Kredi Kartı alırken; Bonus, Bonus Gold, Bonus American Express, Bonus Business American Express, Bonus Platinum, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal, Bonus Business, Bonus Trink, Aynalı Bonus ve Altın Bonus gibi çok fazla kredi kartı seçeneğinden birini tercih edebiliyorsunuz. Her bir kredi kartının pek çok özeliği bulunuyor ve size özel alışveriş ve bedava alışveriş imkanları sunuyor…
Garanti Bonus Kredi Kartları ülkemiz genelinde en fazla anlaşmalı iş yeri bulunan ve en fazla vade farksız taksit imkanı bulunan kredi kartı ünvanını elinde bulunduruyor.. Ayrıca alışverişlerinizde tüm alışverişlerinizden de Bonus kazanarak kazandığınız bu bonuslarla tüm anlaşmalı iş yerlerinde bedava alışveriş yapabiliyorsunuz.
Garanti Bankası ayrıca Bonus Kredi Kartlarına özel olarak hazırlamış olduğu cep telefonu uygulaması ile tüm kredi kartı kampanyalarını telefonunuz aracılığı ile takip edilebilmesini sağlıyor.. Bonus Flaş adının verildiği uygulamayı tüm akıllı telefonlarınızdan indirebiliyor, uygulama üzerinden kredi kartlarınıza ilişkin tüm bilgileri, alışverişlerinizi, bonuslarınızı ve kampanyaları görebiliyorsunuz. Dilediğiniz kampanyalara da katılım için başvuruyu uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.
Garanti Bankası Kredi Kartları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Bonus Kredi Kartları hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir