Borçlarınızı Hemen Kapatıyor 4 Yıla Kadar Taksitlendiriyor

QNB Finansbank tüm kredi kartı borçlarınızı hemen kapatıp borçlarınızı 4 yıla kadar taksitlendiriyor.. Bayram öncesi kredi kartı limitleri dolu olan, alışverişlerinde limit sorunu yaşayanlara müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi.. QNB Finansbank Kredi Kartı Borç Transferi ile tüm bankalara olan birikmiş kredi kartı borçlarınızı anında kapatabiliyor, kredi kartı limitlerinizi boşaltabiliyorsunuz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Borç Transferi fırsatından tüm bankalara ait kredi  kartı borçlarınızı ödeyerek yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank haricinde tüm resmi bankalara ait kredi kartı borçlarınızı aynı anda ödeyip tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Birden fazla bankanın birden fazla kredi kartına sahip olmanız, her bir karta farklı tutarlarda borcunuz olması hiç önemli değil… Siz sadece hangi bankaların hangi kredi kartlarına ne kadar borcunuz olduğunu belirtin QNB Finansbank tüm borçlarınızı sizin yerinize anında kapatsın… Böylece siz de rahat bir nefes alın, cebiniz de rahat bir nefes alsın.

Sistemin işleyişi ise çok basit.. Siz QNB Finansbank’a başvuru yaparak Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi için talepte bulunuyorsunuz. QNB Finansbank’a kaç bankaya ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini bildiriyorsunuz ve QNB Finansbank da tüm kredi kartlarınızın borcunun kapatılması için gerekli tutarı kredilendirerek ilgili bankalara ödemeleri anında gerçekleştiriyor. Kredi kartı borçlarınızı ödedikten sonra ise toplam borcunuzu 4 yıla varan vadelerle taksitlendirip, sizin kolayca geri ödemeleri yapabilmenize olanak sağlıyor. Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi’nde elden nakit para alamıyorsunuz ve tüm borçlarınızı siz nakit paraya elinizi bile sürmeden QNB Finansbank ödüyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi’nde aylık kredi faiz oranları kredi kullanacak kişilerin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. Kampanya için bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak kampanyayı daha kolay anlayabileceğiz;

 

Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL %1,28 48 296 TL 52,5 TL 348 TL %20,42
10.000 TL %1,59 48 320 TL 52,5 TL 355 TL %25,83
10.000 TL %1,73 48 331 TL 52,5 TL 358 TL %28,35

 

Yukarıdaki tablomuzda da görüldüğü üzere farklı bankalara olan kredi kartı borçlarının 48 aya varan vadelerle transfer edilebildiğini ve bu işlem neticesinde 48 ay vadeli kredilendirme sonucunda aylık kredi taksiti ödemelerimizin 348 TL ile 358 TL aralığında değiştiğini görüyoruz. Kampanyada kredi notu en yüksek seviyede olan bir şahıs aylık % 1,28 faiz oranı ile kredi kullanabilirken kredi notu en düşük seviyede olan başka bir şahıs aylık % 1,73 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor.

QNB Finansbank Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın