Bugün Altın Fiyatları Ne Kadar?

Bugün Altın Fiyatları Ne Kadar?

Vatandaşların internette en çok merak ettiği ve araştırdığı sorulardan olan “Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın fiyatları? Altın Ons Fiyatı ve gram altın fiyatları ne kadar?” gibi sorulara yanıt vermek için altın fiyatlarını sizler için araştırdık.
Tüm altın çeşitlerinin alış ve satış fiyatlarını vermeden önce en çok öğrenilmek istenen altın fiyatlarını vermek daha faydalı olacak. Çeyrek altın alış fiyatı 9 Aralık 2017 itibariyle 246 Lira olurken satış fiyatı ise 252 lira. Yarım altın alış fiyatı 492 ile olurken satış fiyatı 504 lira. Tam altın alış fiyatı: 987 lira satış fiyatı ise: 1.006 lira. Cumhuriyet altını alış fiyatı 9 Aralık 2017 itibariyle: 1.024 Lira satış fiyatı ise: 1.034 lira oldu.
9 Aralık Cumartesi itibariyle altın fiyatlarının ve değerlerinin genel olarak aşağı yönlü hareketlenme içerisinde olduğunu söylemek mümkün. İşte en son güncel altın alış ve satış fiyatları:

Altın fiyatları hakkında yatırımcılara ne önerisiniz? Sizce altın fiyatları düşer mi yoksa iner mi? Bu konu hakkındaki fikir ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Salim Aydın

Salim Aydın Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir