Bulaşık Makinesini Banyoda Saklıyorlardı. Bakın İçinden Ne Çıktı!

/ 13 Haziran 2018 / 448 views / yorumsuz
Bulaşık Makinesini Banyoda Saklıyorlardı. Bakın İçinden Ne Çıktı!

Dün gece saatlerinde Fatih Mahallesi’ndeki bir ev için korkunç bir ihbar verildi. İhbardan sonra olay yerine gelen polis ekipleri, bir evin banyosunda, üzerine beton dökülmüş bir bulaşık makinesinin içinde bir erkek cesedi buldu. Olayda 3 kişi gözaltına alındı ve bunlardan bir tanesinin kadın olduğu bildirildi. Öldürülüp, üzerine beton dökülen kişi ise sosyal medyada kayıp ilanı da verilen, Tunuslu bir erkek olduğu öğrenildi, kayıp olduğu için bir süredir aranıyormuş. Polise yapılah ihbarın ise tutuklanan 3 kişiden biri tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

Üzerine beton dökmüşler!

Dün gece 04.00’te ihbarı aldıktan sonra hemen olay yerine gelen polis ekipleri, verilen ihbardaki evin kapısını çaldı ve bir süre açılmasını bekledi. İçerdekiler bir süre kapıyı açmadılar fakat polisin ısrarlı talebi sonucunda da cevap alınmayınca en sonunda olay yerinde bulunan itfaiye ekipleri tarafından kapı hemen kırıldı ve açıldı.

Eve giren polis ekipleri her yeri didik didik aramaya başladı ve en sonunda evin banyosundaki bulaşık makinesini gördü. Üzerine beton dökülen bulaşık makinesinin tam banyonun ortasında bulunduğu bildirildi. İtfaiye ekiplerinin yardımıyle beton kırıldıktan sonra içerisinde bir erkek cesedi çıktı. Ölen kişinin Tunuslu olduğu ve uzun süredir sosyal medyadan da arkadaşları tarafından kayıp ilanlarıyla arandığı öğrenildi.

Evdeki 3 kişi gözaltına alındı!

Polis ekipleri ihbar üzerine olay yerine geldikten sonra uzun süre evin kapısının açılmasını bekledi. Polisin tüm ısrarlarına rağmen kapı açılmadı ve iftaiye ekipleri olaya müdahale edip kapıyı kırdı. İçlerinde bir tane de kadının bulunduğu üç kişi, hemen gözaltına alındı ve emniye götürülürken gözaltına alındı. Emniyete götürülürken, aralarındaki kadının sinir krizleri geçirdiği görüldü.

Polis ekipleri ise olayla ilgili ihbarın 3 kişiden biri tarafından yaptığını bildirdi.

Kayıp Tunuslu!

Evde cesedi bulunan kişinin uzun süredir sosyal medyada ailesi ve arkadaşları tarafından aranan Tunuslu bir erkek olduğu tespit edildi. Öldürülen kişinin ve bulaşık makeinesinin yapılan incelemelerin ardından, Adli Tıp Kurumu’na gönderileneceği belirtildi. Polis ekipleri ise evdeki incelemelerine devam ediyor.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.