Burgan Bank Borç Transfer Kredisi

 

Burgan Bank borçlarını tek bir bankada toplamak isteyenler için çok özel bir kredi çözümü sunuyor… Burganbank’ın Borç Transfer Kredisi adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası ile artık diğer bankalara olan kredi borçlarınızı ya da kredi kartı borçlarınızı kolayca taksitlendirebiliyor ve kullanacağınız Borç Transfer Kredisi ile bu borçlarınızı tek bankada toplayabiliyorsunuz.

Burganbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası aylık % 1,33’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade diğer bankalara olan borçlarınızı taksitlendirmenize olanak sağlıyor…

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Burganbank’ın bizlere bildirmiş olduğu faiz oranları ve kredi koşulları göz önüne alındığında kampanya kapsamında 20.000 TL Borç Transfer Kredisi kullandığınızda 12 ay vadeyi tercih ederseniz aylık ödemeleriniz 1845 TL, 18 ay vadeyi tercih ederseniz aylık kredi taksitleriniz 1287 TL, 24 ay vadeyi tercih ederseniz aylık kredi taksitleri 1011 TL ve 36 ayı tercih ederseniz de taksitler 738 TL olarak gerçekleşiyor. Kullanacağınız bu kredi için toplam 59 TL’de Dosya Masrafı ödüyorsunuz.

Burganbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sorularınızı site editörlerimize gönderebilirsiniz.

Gelen Aramalar: burgan bank borç transferi kredisi,kredileri bir bankada toplama,KEFİLSİZ BORÇ TRANSFER KREDİSİ
Salim Aydın

Salim Aydın hakkında

Salim Aydın Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Salim Aydın tarafında yazılan tüm yazılar →

55 Yorum

  1. admin bey size şunu sormak istemiştim kredi çekmeye gittiğimde güven varlığın takip kararı banka ekranında çıktığı için kredi çıkmıyor borcunuzu ödeyip borcu yoktur kağıdını getimemi istiyorlar

  2. sayın admin size yazmış olduğum sorularda iki madde kafamı karıştırdı 1 hem güven varlığa olan borcunuz bankaya olan borcunuz aynı katogriye girmez demişsiniz 2 bu tür durumlarda bankada kredi notu düşmesine neden olur demişsiniz bende sizden bunu öğrenmek için yazmıştım kredi çekmek için bankaya gittiğimde bankanın ekranında çıktığı için kredi kullanamıyorum

  3. Merhaba Sefer;

    Varlık şirketine olan borcunuz bankalara olan borç değildir artık ve bankaya olan borcunuz silinmiştir varlık şirketine devredildiği anda.. Ancak borcunuz bu aşamaya kadar bankada yıllarca beklediğinden ve bu süreçte sürekli olarak kredi notunuzun düşmesine neden olmuştur. Bu durum Kredi Kayıt Bürosu aracılığı ile tüm bankaların ekranında görünecek ve bu nedenle de kısa sürede kredi kullanamayacaksınız. Ancak şu an yürürlükte olan kredi sicil affı size de yardımcı olabilir. Aşağıdaki yazımızı incelemenizi öneririz.

    https://www.banka-kredileri.com/sicil-affi-icin-27-temmuza-kadar-vaktiniz-var/

  4. İPOTEKLİ KIREDI KULANMAKISTİYORUN NASILYARDİMCIOLABİLİRSİNİZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir