Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatları

/ 3 Haziran 2017 / 390 views / 2 Yorum
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Öncelikle Burgan Bank’ ı biraz tanımamız ve yayıldığı alanı öğrenmemiz açısından bilgi vererek bir giriş yapabiliriz. Burgan Bank’ ın temelleri 1989 yılında atılmış olup farklı bir isimle başlamış, sonrasında Burgan Bank olarak bünyesine başka bankaları da dâhil ederek yoluna devam etmiştir. Burgan Bank Türkiye hakkında konuşacak olursak Türkiye’ nin önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılarak 48 şubesi mevcuttur ve bu şubeler kambiyo yetkisine sahiptir. Amaç edindiği ilkesi müşterilerine “çözüm ortağı” olmak olan Burgan Bank, Burgan Leasing, Burgan Yatırım ve Burgan Portföy olmak üzere üç birlikteliğe sahiptir. Web sitesinden Burgan Bank Kredi Hesaplama işlemi için anında hesapladan kısa bir süre içerisinde taksit durumları ve benzeri hesaplanarak bilgi alınabilir.

burgan-bank-ihtiyac-kredisi-basvurusu.jpg

Kredi Fırsatları

Burgan Bank, müşterilerine amaç edindiği ilkedeki gibi olabildiğince çözüm ortağı olmaya çalışarak, müşterilerin belki de en çok çektiği kredi türü olan İhtiyaç Kredilerini oldukça iyi fırsatlarla müşterilerine sunuyor. İhtiyaç kredisi dediğimiz bu kredi çeşidini her türlü ihtiyacınız için uygun fırsatlarla çekebilir, bankanın fırsatlarından ve hesaplama sisteminden Burgan Bank kredi verir mi sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

burgan-bank-ihtiyac-kredisi-hesaplama.jpg

İhtiyaç kredisi çeşitlerinden bahsedecek olursak:

  1. Jet Kredi

İhtiyacınız olan nakit için kullanabileceğiniz en hızlı başvuru Jet Kredi başvurusu olacaktır. Çünkü başvurunuzu internet sitesinden yapabilir, sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Faiz oranlarından bahsedecek olursak, örneğin 10.000TL gibi bir miktar çekecekseniz, 12 ay vade olduğunda uygulanacak faiz %1.39; 18, 24, 36, 48 ay vade olduğunda ise faizler %1.44 oluyor.

  1. Burgan Bank Müşterilerine Özel Dijital İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank müşterisi olmanın ayrıcalığı internet şubesi üzerinden başvuruda bulunabilmek ve olumlu sonuçlanırsa ücretin banka hesabına hemen yatması. Faiz oranları ise 12, 18, 24, 36 ve 48 ay vade olduğunda %1.48 olarak belirlenmiş durumda.

burgan-bank-kredi-hesaplama.jpg

  1. Standart İhtiyaç Kredisi

Eğitim-sağlık, ödeme ya da herhangi bireysel bir ihtiyacınız için çekebileceğiniz bu kredi 48 aya kadar vade imkanı sağlıyor ve 12 ay vade olduğunda %1.62 olup diğer artan vadelerde ise %1.67 lik bir faiz uyguluyor.

  1. Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Borcunuz birden fazla yere değil tek bir yere olsun istiyorsanız Burgan Bank size bu imkanı 48 ay vadeye kadar %1.81 oranında bir faizle sunuyor.

  1. İpotekli İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacınız olduğunda elinizdeki gayrimenkulü değerinden daha düşük bir fiyata satmak yerine bu krediye başvurarak bir ekspertiz eşliğinde inceleme yapılarak, raporda belirtilen değerin en fazla %50 si olacak şekilde kredilendirme yapılır. Vade 48 aya kadar olup faiz oranı da %1.41’ dir.

Burgan Bank kredi verir mi sorusunun cevabını alabilmek için internet sitesi üzerinden “Hemen Başvur” butonunu kullanarak bir başvuruda bulunabilirsiniz. Gelen yanıta göre bir yönlendirme mutlaka yapılacaktır.

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatları (2 Yorum)