Burgan Bank Kişiye Özel Faiz Oranları

Burgan Bank Kişiye Özel Faiz Oranları

Burgan Bank ülkemizde son yıllarda faaliyet gösteren bir banka olması yanı sıra müşterilerine sunduğu avantajlar ve iyi kampanyalarla adını güzel ve hızlı duyurmuş bir bankadır.
Müşterilerine kredi tahsislerinde sunduğu avantajlar dan biri de banka sicili ve kredi notunu göz önünde bulundurarak her müşteriye ayrı bir faiz oranı uygulamasıdır.
Sıradan müşteri muamelesi görmediğiniz Burgan Bank şubelerin de bankacılık siciliniz doğrultusun da avantajlı kredi kullanımları faiz oranları elde ettiğiniz gibi,yatırım yapmak istediğiniz de ana paranız üzerinden şahsınıza özel faiz oranları da alabilirsiniz.

Burgan Bank müşteri temsilcileri

İnternet bankacılığını kullanmak istemediğiniz de Burgan Bank telefon hatlarından müşteri temsilcilerine bağlanabilir,kredi kullanmak ya da yatırım yapmak istediğiniz tutarlar üzerinden Avantajlarınızın neler olduğunu aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi kullananlar

Burgan Bank tan kredi kullananlar,kişiye özel faiz oranları ve tercihli vadelerle kredi geri ödemelerini kendi bütçelerine göre düzenleyebiliyorlar.
Kredi kullanımındaki faiz oranı kişinin banka geçmişi ve kredi notuna göre dzenlenerek müşteriye sunuluyor genel geçer tüketici kredilerinde  ortalama faiz oranları 1.45-1.90 seviyelerinde olduğu şu dönem de Burgan Bank müşterisi olarak bu seviyelerin çok altın da faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.(sizin kredi notunuz doğrultusunda)
Burgan Bank tan yeni kredi kullanmanın dışında mevcut kredilerinizi toplayarak Burgan Banka transfer edebilir ve yine özel kredi faiz oranları seçebilirsiniz.

Burgan Bank borç kapatma kredisi

Burgan Bank müşterisi değilseniz ve bankacılık konusun da yeni bir yüz ve hizmet arıyorsanız mevcut diğer bankalardaki kredilerinizi kapatmak için kredi başvurusun da bulunabilir,kredilerinizi Burgan Bank a taşıyarak butik bankacılık deneyimi yaşayabilirsiniz.Bu ve benzeri hizmetleri henüz sadece İstanbul ikametli, müşterilerine sunsa da dağınık kredilerinizi kapatarak tek bir banka da toplamak ve belirttiğiniz bütçenize göre taksit sayısını düzenleyerek ödeme kolaylığından yararlanmak bir tüketici için en güzel hizmettir.
Bu kapatma kredisi başvurunuzu Burgan Bank ın internet sitesinden yapabileceğiniz gibi herhangi bir şubesine uğrayarakta bilgi alabilir yüz yüze Burgan Bank deneyimlerini yaşabilirsiniz.
Diğer bankalardan çok farkı olmayan başvurunuz da üzerinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızın bulunduğu kimliğiniz ve gelir durumunuzu belirleyen evraklarınızın yanınız da olması yeterli olacaktır.Taşıma krediler de ve tüketici kredilerin de teminat istemeyen banka ev ya da araç alımlarınız da alınan ürünün üzerine teminat uygulaması yapmakta.
Avantajlı kredi faizlerin den yararlanmak ve Burgan Bankla çalışmak size bir kısa mesaj kadar yakın,başvurularınızı bankaya gsm üzerinden kısa mesajla da yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir