Burgan Bank'tan 5000 TL Tanışma Kredisi

Burgan Bank'tan 5000 TL Tanışma Kredisi

Bireylerin elinde sürekli birikmiş bir para bulunmayabilmektedir. Buna rağmen hayat koşulları bireyleri bir anda elindeki meblağdan daha yüksek bir miktara gereksinim içinde olmasına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bireyler bankalardan kredi kullanarak acil finansman ihtiyaçlarını giderip sonrasında belli taksitler dahilinde geri ödemektedirler.
Bu krediler bayram, tatil masrafları, yeni evleneceklerin çeyiz, düğün masrafları ya da üniversite, okul masraflarını karşılamak için çekilebilmektedir. Burgan Bank acil nakde ihtiyaç duyan müşterilerine eşsiz bir imkan sunmaktadır. Sizin de kredi kullanmaya ihtiyacın var ise, bu yazımızdan faydalanarak Burgan Bank tanışma kredisi kampanyasından haberdar olabilirsiniz.

Burgan Bank’ın Sunduğu Kredi Faiz Oranları

Kendisi ile yeni tanışan bireylere Burgan Bank, hazırladığı kampanya doğrultusunda faiz oranı yüzde 1,15 olan krediler sağlamaktadır. Burgan Bank’ın verdiği tanışma kredisi kampanyasına göre üst limit olan 5 bin TL’yi piyasa koşullarına göre çok uygun olan bu kredi faiz oranından alabilirsiniz.

Burgan Bank’tan Tanışma Kredisi Çekme Şartları

Burgan Bank’ın sunduğu tanışma kredisi kampanyasından faydalanmak için lazım gelen ilk şart Burgan Bank’tan ilk defa kredi kullanıyor olmaktır. Adından da anlaşıldığı üzere “tanışma” kredisini kullanmak için bireyin bu bankadan kredi çekmemiş olması gerekir, aksi takdirde bu haktan yararlanamazlar. Diğer bir diğer koşulsa yüzde 1,15’lik faiz oranından faydalanabilmek için maksimum 5 bin TL kredi çekme limitinin olmasıdır. Buna mukabil çekilen bu kredinin maksimum vade sayesi 12 ay olarak belirlenmiştir.

Burgan Bank’ın Tanışma Kredi Kampanyası İle Alakalı Diğer Cazip Avantajlar

5 bin TL’ye kadar kullanılabilen bu kredi kampanyasının uygun faiz oranlarının yanında başka cazip avantajları da vardır. Bu avantajlar içerisinde en mühimi ise bu kredinin vade sayısının en fazla 12 ay olarak belirlenmiş olmasıdır. Az miktarda kredi kullanmak da birey için büyük avantajdır. Burgan Bank kredi kullananlar bu imkan sayesinde ihtiyaç duyulmamasına karşın yüksek miktarlarda kredi kullanmak zorunda kalmamaktadırlar.

Burgan Bank’tan Bu Tanışma Kredisinin Nasıl Çekileceği Hakkında Bilgi

Bireyin bu krediyi kullanabilmesi için herhangi bir Burgan Bank şubesine gitmesi yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Burgan Bank, internet vasıtası ile evden Burgan Bank tanışma kredisi kampanyası imkanından faydalanabilmeleri için bireylere internet üzerinden kredi müracaatı yapma olanağı da sunmaktadır. Burgan Bank’ın resmi internet sitesine girerek, daha detaylı bilgiye ulaşabilir, kredi hesaplama araçları vasıtasıyla ödemeniz gerek aylık taksit miktarlarınızı öğrenebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir