Burganbank Dijital Kredi ile Gelir Belgesiz Kredi Fırsatı

Burganbank Dijital Kredi Kampanyası ile herkese Anında Gelir Belgesiz, Teminatsız, Masrafsız ve Şubesiz Kredi kullandıracağını duyurdu. Bu duyurunun ardından çok fazla ilgi gören Burganbank Dijital Kredi, herkes tarafından merak edilen ve en çok soru gelen kredi kampanyaları arasında.. Bu yazımızda sizlere Burganbank‘ın internet üzerinden kolay ve hızlı kredi kullandırma yöntemi olan Dijital Kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplandıracağız…

Dijital Kredi başvurusu yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Dijital Kredi başvurusunda bulunmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru sırasında güvenliğiniz için kimlik bilgileriniz doğrulanacak ve başvuru için gereken bazı bilgiler birkaç adımda hızlıca tamamlanacaktır.

Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda anlaşmalı kurye şirketi size yönlendirilecek. Kurye şirketi sizinle iletişime geçerek belgelerinizi iletmek ve imzanızı almak üzere randevu tarihi verecektir. Kurye ziyaretinin tamamlanması sonrası en geç 24 saat içerisinde krediniz kullanıma hazır olacaktır.

Kredi başvurumu nasıl takip edeceğim?

Kredi başvurunuzun durumunu Burganbank’ın 0850 222 8 222 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayarak veya Başvuru Formunun üzerinde yer alan “Giriş Yap” sekmesini tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca, mobil telefonunuz ve e-mail adresinize başvurunuzla ilgili güncel durum bilgilerini anında iletilecektir.

Kredi başvurum kaç gün içerisinde sonuçlanır? Kaç günde para hesabıma geçer?

Dijital Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlandırılması durumunda öncelikle ilgili evraklarınızı iletmek ve imzanızı almak üzere size anlaşmalı kurye şirketi yönlendirilecek. Anlaşmalı kuryeler sizi ortalama üç iş günü içerisinde adreslerinde ziyaret ederek, müşteri olma sürecini tamamlıyor. Kurye ziyareti sonrası size SMS ve e-mail ile kredinizin hazır olduğuna dair bilgilendirme yapılacaktır.

Dijital Kredi kullanırsam kredinin ne kadarı hesabıma net olarak geçer?

Dijital Kredi kullandığınızda dosya, kredi kullandırım, sigorta gibi masraflar olmadığı için, kredi başvurunuzda onaylanan tutarın tamamı net olarak hesabınıza geçer.

En fazla kaç ay vade ile kredi kullanabilirim?

Yasa gereği en fazla 48 ay vade ile Dijital Kredinizi kullanabilirsiniz.

En fazla ne kadar tutar kredi kullanabilirim?

Dijital Kredi’de en fazla 40.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Dijital Kredi faiz oranları nedir?

Dijital Kredi ile kişiye özel faiz oranları sunulmaktadır. Burgan Bank’ın size en iyi faiz oranlarını sunabilmesi için başvurunuz sırasında tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz önemlidir.

Dijital Kredi’de dosya masrafı veya kredi kullandırım ücreti var mıdır?

Dijital Kredi’de hiçbir ekstra ücret, masraf veya dosya komisyonu yoktur.

İnternet üzerinden kredi kullanmak güvenli midir?

Burgan Bank ülkemizdeki diğer tüm bankalar gibi, Bankacılık Kanuna uygun olarak faaliyet göstermekte ve tüm işlemleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenmektedir. Bu kapsamda internet üzerinden sunduğumuz tüm hizmetler gerekli güvenlik protokollerine uygun olarak geliştirilmekte ve denetlenmektedir.

Kredi sözleşmesini nasıl imzalayacağım? Sözleşme örneği ve geri ödeme planı bana nasıl ulaşacak?

Dijital Kredi için sözleşmenizi krediniz onaylandıktan sonra kredi kullandırım aşamasında internetten elektronik olarak, tek tuşla onaylayabileceksiniz. Ödeme planınız ve sözleşmeniz onayınız sonrasında anında kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca, ödeme planınızı Burgan Bank İnternet Şubesi’nde dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Kurye ne zaman ziyarete gelir?

Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda anlaşmalı kurye şirketi size yönlendiriliyor. Kurye şirketi sizinle iletişime geçerek belgelerinizi iletmek ve imzanızı almak üzere randevu tarihi verecektir. Kurye sizi ortalama üç iş günü içerisinde adreslerinde ziyaret ederek, müşteri olma sürecini tamamlıyor. Kurye ziyareti sonrası size SMS ve e-mail ile kredinizin hazır olduğuna dair bilgilendirme yapılacaktır.

Kurye randevu günümü değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

0850 222 8 222 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak randevu gününüzü değiştirebilirsiniz.

Kurye ziyaretinde hangi evrakları yanımda bulundurmam gerekiyor?

Kurye ziyareti sırasında yanınızda nüfus cüzdanı ve ikinci bir kimlik (pasaport, evlilik cüzdanı veya son üç aya ait, adınıza kayıtlı aboneliği bulunan bir fatura) bulundurmanız gerekmektedir.

Kurye ziyareti sırasında ben hangi evrakları imzalayacağım?

Kurye ziyareti sırasında sizden Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalamanız istenecektir. Ayrıca nüfus cüzdanı ve ikinci bir kimlik (pasaport, evlilik cüzdanı veya son üç aya ait, adınıza kayıtlı aboneliği bulunan bir fatura) ibraz etmeniz gerekmektedir.

Kurye ziyareti sırasında bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır, kurye ziyareti sırasında ücret ödemeniz gerekmez.

Bankanın gönderdiği kuryeye güvenebilir miyim?

Kuryeler, Burgan Bank adına müşterilerini ziyaret etmeye ve ilgili evraklar için imza almaya yetkin kılınmıştır. Destek hizmetleri kapsamında çalışılan kurye firması, sunduğu bu hizmet sebebiyle hem Burgan Bank’ın hem de BDDK tarafından denetime tabidir.

Zaten Burgan Bank müşterisiyim, kurye beni de ziyaret edecek mi?

Kurye ziyareti Burgan Bank müşterisi olmayan kullanıcıların hesap açılışı için gerekli evraklarını iletmek ve imzalarını almak üzere yapılmaktadır. Eğer, mevcutta Burgan Bank müşterisiyseniz, size kurye ziyareti yapılmayacaktır. Dijital Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda krediniz anında kullanıma hazır olacaktır.

Kredim onaylandı, parayı nereden alacağım?

Dijital Kredi başvurunuz onaylandıktan ve kurye ziyareti tamamlandıktan sonra, krediniz Burgan Bank’ın adınıza açacağı vadesiz hesaba aktarılacaktır. Paranızı dilerseniz İnternet Şube üzerinden ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.

Hesabım hangi şubede açılacak?

Dijital Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde Burgan Bank’ta 1050 şube kodlu Dijital Şube’de sizin için bir vadesiz hesap açılacak, kredi tutarınız bu hesaba aktarılacaktır. Dijital Şube’de açılacak bu hesabınızdan ücretsiz olarak para transferleri gerçekleştirebilir, fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz bu hesaba EFT gönderebilecek veya Burgan Bank’ta açacağınız diğer hesaplarınıza transfer yapabileceksiniz.

Dijital Şube ne demek? Diğer şubelerinizden ne farkı var?

Dijital şube, dijital kanallardan hizmet alan müşterilerimiz için hizmet veren özel bir şubedir. Dijital şube müşterileri fiziksel noktalara gitmek zorunda kalmayarak, işlemlerini web, mobil veya çağrı merkezi üzerinden hızlıca gerçekleştirebilmektedirler. Üstelik, dijital şube müşterilerine her zaman avantajlı fiyat ve faiz oranları sunulmakta, bankacılık işlemleri için hiçbir masraf alınmamaktadır.

Herhangi bir fiziksel şubede hesap açarak işlem yapabilir miyim?

Elbette, dilediğiniz Burgan Bank şubesine giderek, hesap açtırabilir veya diğer bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mevcutta Burgan Bank müşterisiyim, Dijital Kredi başvurduğumda şubem değişecek mi?

Hayır, mevcut bağlı şubeniz değişmeyecektir. Ancak, Dijital Kredi başvurunuz onaylandığında, adınıza 1050 şube kodlu Dijital Şube’de ek bir hesap açılacak, kredi tutarınız bu hesaba aktarılacaktır. Hesaplarınız arası transfer yapabilecek, dilerseniz bu hesaba EFT gönderebileceksiniz.

Kredi taksitlerimi nasıl ödeyebilirim?

Kredi taksitlerinizi hesabınızda bakiye bulunması durumunda; Burgan Bank İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi kanallarımızdan ödeyebilirsiniz. Ayrıca, taksit ödeme günlerinde Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumda veya hesabınıza EFT ile gönderdiğiniz takdirde, taksitleriniz, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Bunun yanında, TEB ve HalkBank ATM’lerinden kartsız olarak para yatırma işlemiyle kredi ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödeme planında değişiklik yapabilir miyim?

Ödeme planı değişikliği için yapabilmek için şimdilik bir Burgan Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yakında bu hizmeti elektronik kanallardan sunacak şekilde çalışmalar sürüyor.

Toplu veya erken ödemede faiz indirimi olur mu?

Erken ödeme yaptığınız gün sayısı ile doğru orantılı olarak faiz indiriminden yararlanabilirsiniz.

Dijital Kredi borcumu nasıl erken kapatabilirim?

Kredinizi kullandıktan sonra herhangi bir tarihte kredinizi kapatmak istemeniz durumunda, kredi erken ödeme tutarını Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz. Ancak işlemi gerçekleştirebilmek için şimdilik bir Burgan Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yakında bu hizmeti elektronik kanallardan sunacak şekilde çalışmalar sürüyor.

İnternet Şube Kullanıcı adım nedir?

İnternet Şube giriş yaparken kullanıcı adı alanına T.C. kimlik numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Krediniz ve hesaplarınız ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilir ve hesap ekstrenize ulaşabilirsiniz.

İnternet Şube şifremi nasıl alabilirim?

Kredi kullandırım süreciniz tamamlandıktan sonra e-parolanız otomatik olarak bankanızda kayıtlı cep telefonuza SMS ile gönderilecektir.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

İnternet Şube şifrenizi veya kullanıcı adınızı unuttuysanız www.burgan.com.tr üzerinden Kullanıcı Adımı/E-Parolamı Unuttum menüsünü takip ederek kullanıcı adınızın ve şifrenizin cep telefonunuza SMS olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet Şifrem bloke oldu, bloke nasıl kaldırılır?

İnternet Şube şifreniz bloke olduğunda 0850 222 8 222 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak blokenizi kaldırabilirsiniz.

 

Gelen Aramalar: BULGAR BANK MASRAFSIZ KREDİEtiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın