CardFinans KOBİ Ayrıcalıkları

CardFinans KOBİ Ayrıcalıkları

Finançı, KOBİ’lere olan desteğini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. CardFinans KOBİ ile çeşitli ayrıcalıklara sahip olan işletme sahipleri, markalarını ya da işletmelerini büyütmek için gerekli desteğe sahip olabilir. Sermaye ihtiyaçları için Finansçı’dan destek almanız yeterlidir.

CardFinans KOBİ ile Neler Yapılabilir?

CardFinans KOBİ ile işletme sahiplerinin nakit ihtiyaçlarının önemli bir kısmı giderilebilmektedir. KOBİ’lere özel faiz ve vadeler ile kredi başvuruları da daha rahat bir şekilde yapılabilir. Mal alımı gibi ticari şirket harcamaları, CardiFinans KOBİ sahiplerinin belirlediği şekilde vade belirlenerek ödenebilir. Tedarikçilerin işletme sahibini tanımasına ya da ticari bir geçmiş olmasına bakılmaksızın peşin fiyat üzerinden anlaşma sağlanabilmektedir. Mal alımlarında, tedarikçinin sağladığı taksit imkanlarına ek olarak taksit yapılabilmektedir. Kart ekstrelerini bir ay erteleyebilme hakkının tanınması da CardFinans KOBİ’nin sahip olduğu ayrıcalıklardan biridir. Kredi kartının geçerli olduğu her iş yerine alışveriş yapmak mümkündür. Kart limitinin yeterli gelmediği durumlar için kartın XL özelliği kullanılabilir. Bu özellik Dinamik Hesap ve Borçlu Cari Hesap limitlerinin kullanılabilmesini mümkün kılar. Özelliği aktif etmek için internet bankacılığı kullanılabilir ya da şubelere başvurulabilir. XL özelliği sayesinde, uygun fırsatların limit yetersizliği yüzünden kaçırılması söz konusu olmaz. CardFinans dünyasının sunmuş olduğu tüm genel avantajlarda CardFinans KOBİ avantajlarına dahildir.

CardFinans KOBİ’nin Kullanım Koşulları

 • CardFinans KOBİ ayrıcalıklarından faydalanabilmek için bazı şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Ekstre ertelemeden faydalanabilmek için kartın hesap kesim tarihinin, ay içerisinde değiştirilmemiş olması gerekmektedir.
 • Ekstreme ödeme hakkı yıllık olarak belirlenmekte ve kullanım hakkı ile bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Bir kez ötelenen ekstre tekrar ötelenemez.
 • Öteleme yapılabilmesi için harcamaların taksitlendirilmemiş olması gerekmektedir.
 • Döviz ekstrelerinde minimum ödeme tutarı olmadığı için kısmi öteleme yapılamamaktadır.
 • Döviz ekstre öteleme hakkı ve TL ekstre ödeme hakkı birbirinden farklıdır.
 • Verilen erteleme tarihleri, son ödeme tarihine kadar iptal edilebilir.
 • Döviz olarak gerçekleştirilen harcamalar TL’ye çevrilerek taksitlendirilebilir. Bu işlem aynı gün içerisinde iptal edilebilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak gerçekleştirilen alışverişleri için tekrar taksitlendirme yapılmamaktadır.

CardFinans KOBİ’nin Avantajlı Diğer Özellikleri

 • CardFinans KOBİ ile yapılan harcamalardan ParaPuan kazanmak mümkündür.
 • Kazanılan ParaPuanlar QNB Finansbank üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • ParaPuanlar ile havayolu kısıtlaması olmadan yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti alınabilir. ParaPuanlar yeterli olmadığı takdirde, kalan ücret CardFİnans KOBİ ile kolayca ödenebilir. Uçak bileti için telefon bankacılığı kullanılarak uçmak istenilen yer, tarih, saat ve havayolu şirketi bildirilmelidir. Uçak bileti, verilen adrese banka tarafından gönderilmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir