CardFinans Onur Air’de 6’ya Varan Taksit

BDDK tarafından yürürlüğe giren yeni düzenleme sonrasında bankalar için kredi kartı müşterilerine yönelik olarak yoğun çalışmalar büyük artış gösterdi. Çünkü artık bankalar sadece belirli bir limite kadar kredi tahsis edebilecekler. Bu limit de kişinin maksimum gelirinin en fazla 3 katı kadar olabilmektedir. Bu uygulama eski dönemden kalan kredi kartlarını etkilemediğinden de bankalar, yüksek limitli kredi kartı olan müşterileri kazanmak için ve yeni kredi kartı talebini arttırmak için yoğun bir şekilde kampanyalarını ortaya koymaktadırlar.

Bu kampanyalar, kredi kartlı alışverişlerde kazanılan ekstra puanlar, avantajlı taksit olanakları, çeşitli mağazalarda ve markalarda indirimler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Finansbank ise bu anlamda yenilikçi bir uygulama ile karşımıza çıkıyor ve sizi Türkiye’nin her bir köşesine uçuruyor!

Finansbank’ın kredi kartı olan Card Finans kredi kartı sahibiyseniz, o halde birçok avantajlı uygulamadan ve kampanyadan da faydalanarak kartınızın tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz.

card-finans-avantajlari

Card Finans sahipleri Onur Air ile yapacakları uçuşlar için alacakları biletlerde 6 aya kadar taksit imkanına sahip oluyorlar. Bu sayede de geri ödemelerinde hiçbir güçlük yaşamıyorlar. Oldukça avantajlı bir seyahat kampanyası olarak Card Finans tarafından edinilecek olan Onur Air kampanyasının detayları ise şu şekilde;

Bu kampanya Onur Air web sitesi, çağrı merkezi ve Onur Air yetkili acentelerinde bulunan QNB Finansbank POS cihazlarından yapılacak olan harcamalar için 31 Temmuz’a kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan harcamada kazanılacak olan maksimum taksit ise 6 aydır.

cardfinans-nedir-nasil-basvurulur

Para Puan ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında geçerli değildir.

Kampanya ile ilgili olarak oluşabilecek her türlü problem için Onur Air’e ait 0 850 210 6687 no’lu telefon aranarak bildirim yapılabilir ve bilgi alınabilir.

Şimdi siz de QNB Finansbank tarafından sunulan ve avantajları ile size ihtiyacınız olan birçok konuda kolaylıklar getiren Card Finans ve türevlerinden faydalanmak için başvurunuzu yapabilir, kartınıza çok kısa süre içerisinde sahip olabilir, avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank’ın internet bankacılık hizmetlerinin yer aldığı resmi web sitesinden Card Finans başvurunuzu yapabilir, kendi yaş, meslek ve eğitim durumunuza göre çeşitlendirilmiş kart alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

finansbank-kredi-basvuru

Ayrıca şimdi size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek Card Finans kredi kartı başvurunuzu doğrudan, belgesiz olarak gerçekleştirebilir ve kartınızı temin ederek, tüm avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gelen Aramalar: cartfinansEtiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın