Cebinize Dost İhtiyaç Kredisi

/ 12 Ocak 2018 / 50 views / yorumsuz
Cebinize Dost İhtiyaç Kredisi

Kıbrıs İktisat Bankasından tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için Cebinize Dost Kredisi! Cebinizde Dost Kredisi kapsamında, Kıbrıs İktisat Bankasından yaklaşık 15 farklı kredi türü kullanmanız mümkün. Bankanın müşterilerine sağladığı bireysel kredi türleri şöyle;
İhtiyaç Kredisi
Evinize yeni eşya almayı düşünüyorsanız, mutfak eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız veya elektronik araç gereç almayı düşünüyorsanız her türlü nakit ihtiyaçlarınızı Kıbrıs İktisat Bankasından kolaylıkla temin edebilirsiniz.
Taşıt Kredisi
Sıfır kilometre bir araba mı almak istiyorsunuz? Yahut arabanızın modelini mi yükseltmek istiyorsunuz? Eğer birikiminiz yeteri gelmiyorsa Kıbrıs İhtiyaç Bankasından taşıt kredisi desteği alabilirsiniz.
Konut Kredisi
Bu kredi türü ile hayallerinizi süsleyen yuvanıza bir adım daha yakınsınız. Kıbrıs İhtiyaç Bankasından düşük faizli uzun vadeli konut kredisi alabilirsiniz.
Maaş Kredisi
Kamu görevlileri ile kamu emeklilerine yönelik en uygun ve düşük faizli Cebinize Dost Bireysel Maaş Kredisi İktisatbank’ta. Bu krediden faydalanan müşteriler taksit erteleyebilir veya esnek taksitlerle ödeme yapabilir.

Eğitim Kredisi
Bireysel Eğitim Kredisi ile hayalinizdeki üniversitede veya kolejde eğitim imkanlarına ara vermeden sahip olun. Eğitim alacağınız kurum ve okulların (kolej, üniversite, master, doktora, yurtiçi ve/veya yurtdışı) masraflarını İhtiyaç Bankasından temin edebilirsiniz. Bankanın sunduğu uygun faiz oranları ile 3 ayda bir taksit ödeme ya da değişken taksit seçeneği ile 24 aya varan vade imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tatil Kredisi
Bazen yoğun iş temposundan ve kalabalık şehir hayatından uzaklaşarak mola vermek iyi gelir. Kendinizi ödüllendirmek için tatil yapmak istediğiniz halde sermayeniz mi yok? Dert etmeyin uygun faiz oranlarıyla İktisat Bankasından kredi kullanabilirsiniz.
Arsa Kredisi
Satın alacağınız arsanın %75’ine kadar krediyi 72 aya kadar vadeli Kıbrıs İhtiyaç Bankasından alabilirsiniz.
Meslektaşım Kredisi
Bankacılık sektörü çalışanlarına özel 50 bin TL’ye kadar kredi. Meslektaşım Kredisini kullanan müşteriler ister aylık taksitle isterse 3 ayda bir taksitle geri ödeme yapabilir.
Kıbrıs İhtiyaç Bankasının sunduğu bireysel ihtiyaç kredileri bunlarla sınırlı değil. Birçok farklı kredi türünü bankanın şubelerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Son olarak İhtiyaç Bank kredilerinden faydalanmak için Kıbrıs’ta ikamet etmek gerektiğini belirtmekte fayda var.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.