CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

/ 12 Ocak 2018 / 51 views / yorumsuz
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Yerinden kalkmaya gerek bile duymadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsin.
İster başvuru sürecinde, ister başvurun onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni kullanmak istediğinde şubeye gitmene gerek yok. Kredi başvurunu ve kullanımını mobil uygulamadan , internet şubesinden veya cepteteb.com.tr’den hızlıca gerçekleştirebilirsin.

Nasıl Başvuru Yapabilirim? 

Henüz CEPTETEB müşterisi değilsen  web sitesinden  hemen  CEPTETEB ihtiyaç kredisi’ne başvurabilirsin. Kredi başvurun onaylandıktan sonra  CEPTETEB Destek Merkezi seni arar. Ziyaret için uygun olduğun gün ve yeri öğrenip ziyaret gerçekleştirir. CEPTETEB Müşteri Danışmanı istediğin gün ve zaman istediğin yere gelir. Kredi işlemlerin anında tamamlanır
Hali hazırda TEB veya CEPTETEB müşterisiyseniz, ziyarete gerek kalmadan  CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne İnternet Şubesi’nden  hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurun onaylandığı anda şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğin zaman istediğin yerde kredini kullanmaya başlayabilirsin. Bunun için  CEPTETEB   İnternet Şubesi veya Mobil Uygulamasına  giriş yapmanız ve İhtiyaç Kredisi’ni seçmeniz yeterli olacaktır. Üstelik şube kullanmadığınız için banka size daha avantajlı faizlerden yararlanmanız için olanak sunar.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Avantajlı Faiz Oranları 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL olacak şekilde başvuru gerçekleştirebilirsin. Sigorta masrafı ve aylık/yıllık maliyet oranları bu hesaba dahil edilmemiştir. 5.000 TL ihtiyaç kredisi için 3 aydan başlayıp 48 ay’a  varan vade seçenekleri mevcuttur. 3 ay vade için  %1.44 faiz oranıyla sigorta masrafı 35,00 TL olacak şekilde  yıllık maliyet oranı %22.8239’e denk gelmektedir. 36 ay vade için  %1.54 faiz oranıyla sigorta masrafı 130,66 TL olacak şekilde yıllık maliyet oranı %24.5749’dur.

Kullanım Koşulları Nelerdir? 

CEPTETEB’den alacağın İhtiyaç Kredisi’ni, 36 Aya varan vade seçenekleriyle, her ay eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsin. Başvuru esnasında sizden kefil ya da teminat istenmez. Tek beklenti CEPTETEB İhtiyaç Kredisi taksitlerini her ay  zamanında ve eksiksiz  olarak ödemendir. Kredi taksitlerini de yine aynı şekilde CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şubesi, CEPTETEB Destek Merkezi  ve TEB ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Başvurunuz Ne Kadar Süre içerisinde Sonuçlanır? 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurunu, başvuru formunu tamamladığın anda sonuçlandırılır ve başvuru sonucunuz 3 dakika içerisinde cep telefonunuza gönderilir. Ancak başvurun alındıktan sonra  değerlendirme sürecinde ek belge talep edilmesi durumunda başvurunuz, belgenin bankamıza ulaşmasını takiben ilk iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

İhtiyaç Kredisi İle Tüketici Kredisi Arasında Fark Var Mı? 

İhtiyaç Kredisi ve Tüketici Kredisi arasında  herhangi bir fark bulunmaz. Temel olarak ikisi de 48 Aya varan vade seçenekleriyle bireysel ihtiyaçlar için  alınan banka kredilerini tanımlamak için kullanılır.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.