Citibank Eğitim Kredisi

/ 7 Temmuz 2012 / 75 views / yorumsuz

 
.
Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasına çok az bir zaman kala üniversite adayları ve aileleri okul ve eğitim masraflarını kara kara düşünmeye başladılar bile… Ancak bu konuyu kendinize sıkıntı yapmanıza gerek yok elbette.. Çünkü bankalar artık öğrencilerin Eğitim ihtiyaçları için de kredi kullandırıyorlar. Eğitim Kredileri sayesinde çocuğunuzu hayalindeki özel üniversiteye bile zorlanmadan gönderebileceksiniz.
.
Eğitim ihtiyaçları için kredi veren bankalardan biri de Citibank.. Citibank Eğitim Kredisi’ni ister çocuğunuzun üniversite ihtiyaçlarını karşılamak için kullanın isterseniz özel kurslar ve özel eğitimler için.. Citibank çocuğunuzun ana okulu ya da kreş’ten başlayan eğitim ile alakalı bütün ihtiyaçları için kolayca kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor.
.
Citibank’ın Eğitim Kredisi seçenekleri ve kredi detayları hakkında genişi bilgi almak için size en yakın Citibank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.