Çok Seyahat Edenler Hangi Akbank Kredi Kartını Tercih Etmeli

Bedava uçak bileti veren kredi kartlarından birisi olan Akbank’ın seyahat seven müşterilerine özel hazırlanmış kredi kartı wings hakkında bilgilendirme sağlayalım.

En çok mil kazandıran kredi kartlarından biri olan Wings kredi kartınız ile yeterli mil puan kazanmış olmanız durumunda dilediğiniz havayolu ile dilediğiniz ülkeye bedavaya seyahat gerçekleştirebiliyorsunuz.

Wings kredi kartınız ile mil ile aldığınız yurtiçindeki seyahatleriniz için alan vergisi ödemiyorsunuz ancak sadece mil ile aldığınız yurtdışı seyahatlerinizde alan vergisi ödüyorsunuz.

akbank-tatil-kredisi

Mil puanlarınız ile sadece uçak bileti değil isterseniz www.gezkanatlan.com web sitesinden otel konaklaması, tur, gemi turu, seyahat sigortası da alabiliyorsunuz.

Mil puanlarınız ile satın alma işlemi için şubeye veya atm lerde işlem yapmanıza gerek kalmadan Akbank ın müşteri hizmetleri olan 444 25 25 den www.gezkanatlan.com dan olan işlem veya uçak bileti işlemlerinizi sağlayabiliyorsunuz.

Diyelim ki mil puanlarınız yetmedi işleminiz için isterseniz avanspuan kullanarak bir sene içerisinde yapacağınız kredi kartı kullanımları ile puan kazanımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mil Puan Kullanım İçin Şartlar

Bir müşteri bir yıl içerisinde 150000 mil puan kullanımı sağlayabilmektedir. Her 1,5 tl alışverişten 1 mil puan kazanılmaktadır. Eğer müşterinin Akbank dak varlığı toplamı 200.000 tl yi aşıyorsa, müşterinin kullanabileceği puan kullanım 1 yıl içerisinde en fazla 250000 mil puan olmaktadır.

En avantajlı mil kartı olan wings kartınız ile alacağınız uçak biletleriniz gidiş ve dönüş tarihi açık olamamaktadır. Aynı zamanda alacağınız uçak biletlerinde değişim, iptal ve iade sağlanamayacaktır.

akbank-tatil-kredisi

Müşteri tarafından alınan biletler elektronik e posta adresine gönderilmektedir. Eğer müşterinin kullanmış olduğu bir e-posta adresi bulunmuyorsa müşterinin adresine kurye ile bileti teslim edilmektedir.

Müşterinin yolculukta yaşayacağı memnuniyetsizlik ve sorunlar ile ilgili Akbank’ın bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Avans mil puan kullanımı için öncelikle, birikmiş mil puanınızın, alacağınız biletin toplam mil puanının %50’si kadar olmalıdır.

Size verilen avans mil puanını kredi kartınız ile bir sene içerisinde yapacağınız alışverişlerinizde biriktirmeniz gerekmektedir. Bu süreçte müşterinin kartının kapatılması veya puan biriktirememesi durumunda, karşılanamayan kısım üzerinden tl cinsi olarak borç yansıtılmaktadır.

tatil-kredisi-veren-bankalar.jpg

Eğer avans puan mil kullanımı yapılmak isteniyorsa kredi kartı borç ödemesi ile ilgili iki dönem art arda bir gecikme olmaması gerekmektedir aksi takdirde yararlanamamaktadır.

İstenilen avans mil puanı kredi kartının toplam limitinin 7 katından fazla olmamaktadır.

Müşterilere seyahat kullanımlarında kolaylık sağlayan kredi kartına isterseniz Akbank’ın resmî sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir seyahatlerinizi kazandığınız mil puanlar ile bedavaya getirebilir puanlarınızın yetmediği durumda ise avans mil puan ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın